Dámske kabelky v zemitých tónoch hnedej, oranžovej a okrovej

Jesenná kolekcia CCC Obuv ponúka okrem topánok aj dámske kabelky, ktoré odrážajú trendy prichádzajúcej sezóny. Výrazná farebnosť sýtych zemitých tónov hnedej, okrovej a oranžovej je doplnená o aktuálne odtiene tmavej zelenej. Tvárou kolekcie je známa topmodelka a jediná česká Miss World Taťána Kuchařová.

 Jesenná kolekcia CCC Obuv ponúka okrem topánok aj dámske kabelky, ktoré odrážajú trendy prichádzajúcej sezóny. Výrazná farebnosť sýtych zemitých tónov hnedej, okrovej a oranžovej je doplnená o aktuálne odtiene tmavej zelenej. Tvárou kolekcie je známa topmodelka a jediná česká Miss World Taťána Kuchařová.

Farebná kolekcia jeseň – zima je plná protikladov. Povrch s vysokým leskom strieda hebký semiš. CCC Obuv predstavuje nielen klasické tvary dámskych kabeliek s prackou, ale i hravé kabelky typu messenger nebo hobo bag. Ozdoby zdôrazňujú funkčné prvky sa nesú v duchu zdôraznených funkčných prvkov ako sú pracky, a kovové zapínanie ale i vlastné prešívanie kože.

„Páčili sa mi vari všetky kabelky, ktoré sa mi dostali do rúk,“ povedala Taťána Kuchařová, ktorá fotila kolekciu v Paríži.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.