Michal Varga alias Mora Tonali Spevák, textár, hudobník, ktorý vyzýva k ZMENE

Je vždy osviežujúce stretnúť v dnešnej uponáhľanej stresovej dobe kreatívneho nadšeného človeka, ktorý nestratil silu snívať, tvoriť a „meniť svet“ k lepšiemu. Presne takým je spevák, textár a hudobník Michal Varga, umeleckým menom Mora Tonali. Texty píše s ľahkosťou, bežne aj cestou v električke, hoci mnohokrát vyvierajú z hĺbky prežitých ťažkostí, frustrácií a zo snahy prebudiť v ľuďoch zdravú túžbu po zmene. Jeho hudobná skupina IN Vivo je novým projektom na slovenskej hudobnej scéne a originálnym spôsobom reflektuje súčasné témy fúziou rôznych štýlov.

Je vždy osviežujúce stretnúť v dnešnej uponáhľanej stresovej dobe kreatívneho nadšeného človeka, ktorý nestratil silu snívať, tvoriť a „meniť svet“ k lepšiemu. Presne takým je spevák, textár a hudobník Michal Varga, umeleckým menom Mora Tonali. Texty píše s ľahkosťou, bežne aj cestou v električke, hoci mnohokrát vyvierajú z hĺbky prežitých ťažkostí, frustrácií a zo snahy prebudiť v ľuďoch zdravú túžbu po zmene. Jeho hudobná skupina IN Vivo je novým projektom na slovenskej hudobnej scéne a originálnym spôsobom reflektuje súčasné témy fúziou rôznych štýlov.

Hudobné zoskupenie IN Vivo má za sebou vydanie prvého albumu, nakrútenie videoklipu k skladbe “V prúde rieky”, jeho úspešnú premiéru v kaviarni Scherz (máj 2012) a v týchto dňoch donahrávala v štúdiu svoje nové skladby. Celé leto 2012 sa nieslo v znamení koncertovania po celom Slovensku na podporu predaja ich prvotného albumu. Krstným otcom ich debutového albumu IN VIVO 2011 Mora Tonali sa stal skvelý hudobník a producent Laco Lučenič. Autorom originálnych vizuálov, ktoré zdobia kompletný booklet CD IN VIVO 2011, je výnimočný maliar spod Tatier Karol Vaľko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.