New Yorker otvára novú predajňu v Malackách už vo štvrtok! Čakajú vás početné zlavy!

Vo štvrtok 25. októbra bude v Malackách slávnostne otvorená nová predajňa New Yorker v obchodnom centre Malavia. Vedúca spoločnosť z Nemecka sa predstaví so svojou najnovšou trendovou kolekciou na ploche s viac ako 700 m2.

Už 25. októbra 2012 otvorí nemecká spoločnosť New Yorker svoju novú predajňu v Malackách. V predajni v novom obchodnom centre Malavia, nachádzajúcom sa na Pezinskej ulici, ponúkne spoločnosť svojim zákazníkom široké spektrum najnovších trendov vlastných značiek FISHBONE, FISHBONE SISTER, SMOG, AMISU a CENSORED, a tiež veľký výber módnych doplnkov značky ACCESSORIES.

Vo štvrtok 25. októbra bude v Malackách slávnostne otvorená nová predajňa New Yorker v obchodnom centre Malavia. Vedúca spoločnosť z Nemecka sa predstaví so svojou najnovšou trendovou kolekciou na ploche s viac ako 700 m2.

 

Už 25. októbra 2012 otvorí nemecká spoločnosť New Yorker svoju novú predajňu v Malackách. V predajni v novom obchodnom centre Malavia, nachádzajúcom sa na Pezinskej ulici, ponúkne spoločnosť svojim zákazníkom široké spektrum najnovších trendov vlastných značiek FISHBONE, FISHBONE SISTER, SMOG, AMISU a CENSORED, a tiež veľký výber módnych doplnkov značky ACCESSORIES.

Moderný koncept predajne navodí správnu a príjemnú nákupnú atmosféru na ploche s viac ako 700 m2. Okrem nespočetných módnych „chuťoviek“ tu pre vás budú v deň otvorenia aj početné zľavy a špeciálne ponuky.

Zákazníci môžu očakávať množstvo zábavy pri slávnostnom otvorení novej predajne New Yorker v Malackách. O zábavu sa postará známy slovenský DJ, DJ JTBig, ktorý bude počas celého dňa hrať tie najlepšie mixy techno, house a dance hudby. Počas slávnostného otvorenia budete môcť stretnúť aj promotérov, ktorí vám radi poskytnú informácie o novej predajni a aktuálnych módnych novinkách a špeciálnych ponukách.

Spoločnosť New Yorker vstúpila na slovenský trh v roku 2004 slávnostným otvorením prvej predajne v Bratislave. S novou predajňou v obchodnom centre Malavia bude spoločnosť na Slovensku zastúpená už 29 predajňami. Najväčšiu predajňu New Yorker s predajnou plochou viac ako 1300 m2 nájdete v Prešove.

Tešíme sa na stretnutie pri otvorení novej predajne!

Adresa predajne:

New Yorker Malavia, Pezinská 11a, 901 01 Malacky

Otváracie hodiny:

Po – Ne: 09.00 – 20.00 hod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.