New Yorker otvoril už piatu predajňu v Bratislave!

Vo štvrtok 18. októbra bola v Bratislave slávnostne otvorená nová predajňa New Yorker v nákupnom centre CENTRAL.

Vedúca spoločnosť z Nemecka sa predstavila so svojou najnovšou trendovou kolekciou na ploche s viac ako 1200 m2.

Vo štvrtok 18. októbra bola v Bratislave slávnostne otvorená nová predajňa New Yorker v nákupnom centre CENTRAL.

Vedúca spoločnosť z Nemecka sa predstavila so svojou najnovšou trendovou kolekciou na ploche s viac ako 1200 m2.

18. októbra 2012 otvorila nemecká spoločnosť New Yorker svoju v poradí už piatu predajňu v Bratislave. V predajni v novom nákupnom centre CENTRAL, nachádzajúcom sa v blízkosti Trnavského mýta, ponúka spoločnosť svojim zákazníkom široké spektrum najnovších trendov vlastných značiek FISHBONE, FISHBONE SISTER, SMOG, AMISU a CENSORED, a tiež veľký výber módnych doplnkov značky ACCESSORIES.

 

Moderný koncept predajne navodí správnu a príjemnú nákupnú atmosféru na ploche s viac ako 1200 m2. Okrem nespočetných módnych „chuťoviek“ tu pre vás v deň otvorenia boli aj početné zľavy a špeciálne ponuky.

Zákazníci zažili množstvo zábavy pri slávnostnom otvorení novej predajne New Yorker v Bratislave. O tú sa postaral známy slovenský DJ, DJ JTBig, ktorý počas celého dňa hral tie najlepšie mixy techno, house a dance hudby. Počas slávnostného otvorenia bol pre návštevníkov k dispozícii aj make-up kútik známej spoločnosti GOSH Cosmetics a kútik vlasového stylingu od Schwarzkopf. O pôžitok z nakupovania sa postarali aj promotéri ponúkajúci nákupné poukážky, letáky a nákupné tašky.

Spoločnosť New Yorker vstúpila na slovenský trh v roku 2004 slávnostným otvorením prvej predajne v Bratislave. S novou predajňou v nákupnom centre CENTRAL je spoločnosť na Slovensku zastúpená už 28 predajňami. Najväčšiu predajňu New Yorker s predajnou plochou viac ako 1300 m2 nájdete v Prešove.

Príďte navštíviť aj vy novú predajňu New Yorker!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.