Značka Gatta prichádza s horúcimi jesennými a zimnými novinkami – súťaž

Značka Gatta, nositeľ Zlatého vavrínu spotrebiteľa, prichádza s horúcimi novinkami pre sezónu jeseň/zima 2012. Španielski a talianski dizajnéri v nej po vzore módnych ikon kombinujú zdanlivo nekombinovateľné: bláznivé prvky, extravaganciu, jednoduchosť a klasiku. Trendy kolekcia od Gatty je plná kvetov na tmavom podklade, modernej architektúry, módnych doplnkov a nesmrteľného ažúru, ktoré rozpútajú šialenstvo foriem a štýlov. Zároveň s potešením oznamuje, že rozširuje svoju sieť maloobchodných predajní. Od 17. októbra ju nájdete v novootvorenom komplexe Centrál a od 1. novembra aj v Avion Shopping Parku.

Značka Gatta, nositeľ Zlatého vavrínu spotrebiteľa, prichádza s horúcimi novinkami pre sezónu jeseň/zima 2012. Španielski a talianski dizajnéri v nej po vzore módnych ikon kombinujú zdanlivo nekombinovateľné: bláznivé prvky, extravaganciu, jednoduchosť a klasiku. Trendy kolekcia od Gatty je plná kvetov na tmavom podklade, modernej architektúry, módnych doplnkov a nesmrteľného ažúru, ktoré rozpútajú šialenstvo foriem a štýlov. Zároveň s potešením oznamuje, že rozširuje svoju sieť maloobchodných predajní. Od 17. októbra ju nájdete v novootvorenom komplexe Centrál a od 1. novembra aj v Avion Shopping Parku.

 

Čo je Gatta?

 

Počiatky značky Gatta siahajú do roku 1993. V súčasnosti máme jeden z najväčších a najmodernejších produkčných závodov v Európe a pokrývame nielen európske trhy, ale naše výrobky si obľúbili už aj v Austrálii. Prvoradým cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníkov, preto každý rok rozširujeme ponuku o nové výrobky a kolekcie,“ uviedla Edyta Nuošková, managing director. Aktuálne výrobky značky Gatta sú: Gatta Collant – kolekcia pančuchových nohavíc a pančúch pre ženy, vždy s novými príťažlivými vzormi,  Gatta Beauty – nový rad moderných pančušiek so špecifickými vlastnosťami, ktoré účinkujú na pokožku takmer ako návšteva v SPA a sú ideálne aj pre tehotné ženy, Gatta Bodywear – bezšvová kolekcia bielizne a oblečenia vytvorená pre ženy, ktoré preferujú módny vzhľad a chcú mať pocit luxusu, Gatta Cottoline – detská kolekcia, Gatta Active – športové oblečenie určené pre osoby, ktoré dbajú o svoj zdravý a módny vzhľad, Gatta Active Shapewear – bielizeň s anticelulitídovými vlastnosťami a zároveň modelujúca postavu, Gatta Active Swimwear – kolekcie plaviek, Gatta Fashion – kolekcia módneho oblečenia a štýlových doplnkov a Gatta Underwear for man – bielizeň pre mužov.

 

Kolekcia jeseň/zima

Ročné obdobia jeseň/zima môžu byť niekedy veľmi tmavé, dokonca až démonické. Vládne v nich  čierna farba a preto takmer všetko, čo sa  v tomto období odohráva na poli módnych trendov, vychádza z tejto nadčasovej farby. Tak to bude aj v kolekcii Gatta jeseň a zima navrhnutej talianskymi a španielskymi dizajnérmi. Ženy sa menia a Gatta sa mení spolu s nimi. Preto sa aj naše návrhy pohrávajú s globálnymi trendmi a tendenciami. V tejto sezóne sme sa predovšetkým zamerali na nedbalú eleganciu a zmyselnú ženskosť. V kolekcii jeseň/zima kombinujeme atmosféru vintage a elegancie s geometrickými tvarmi. Geometria je prítomná aj v kombinácii tkaniny. Dominuje celá farebná paleta sivej, hnedej vínovej, oranžovej, vojenskej zelenej, čiernej, čokoládovo hnedej a hlavne azúrovej. Tlmené farby, niekedy v kontraste s výraznými farbami, nám umožňujú rozpútať doslova šialenstvo foriem a štýlov,“ povedala Edyta Nuošková, managing director.

 

Nájdete nás už aj v komplexe Centrál a Avione Shopping Parku

Počet miest, kde si môžete kúpiť výrobky Gatta, sa v najbližších mesiacoch rozrastie. Svoj priestor si naša značka nájde v novootvorenom komplexe Centrál, ktorý spolu otvoríme už 17. októbra a od 1. novembra aj v Avione Shopping Parku. „Teší nás, že vďaka dôvere a záujmu našich zákazníkov môžeme rozšíriť našu sieť maloobchodných predajní na Slovensku. Ich spokojnosť je pre nás prvoradá a chceme byť k ním čo najbližšie,“ dodala Edyta Nuošková, managing director.

Súťažte s nami o poukážky! Redakcia moderný svet pre dvoch z vás pripravila súťaž o hodnotné poukážky. Do losovania budete všetci zaradený, ak správne odpoviete na súťažnú otázku: Kde otvorila Gatta nové predajne? Svoje odpovede posielajte mailom na adresu: redakcia@modernysvet.sk do konca novembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.