CCC pokračuje v expanzii

Spoločnosť CCC vstúpila na slovenský trh len v marci tohto roka a ďalej pokračuje vo svojej expanzii. K dnešnému dňu otvorila 11 obchodov a do konca tohto roka pribudne predajňa v Trenčíne. Tvárou aktuálnej kampane na jeseň a zimu 2012 je česká topmodelka, Miss World a rodáčka z Trnavy Taťána Kuchařová.

„Na Slovensku plánujeme do dvoch rokov otvoriť 40 obchodov, z toho budúci rok ich budeme mať 25. Slovenský trh kopíruje český, kde už máme 60 obchodov. Naše doterajšie výsledky naznačujú pozitívny vývoj a expanziu spoločnosti a značky,“ hovorí Roman Puchala, konateľ CCC.

Spoločnosť CCC vstúpila na slovenský trh len v marci tohto roka a ďalej pokračuje vo svojej expanzii. K dnešnému dňu otvorila 11 obchodov a do konca tohto roka pribudne predajňa v Trenčíne. Tvárou aktuálnej kampane na jeseň a zimu 2012 je česká topmodelka, Miss World a rodáčka z Trnavy Taťána Kuchařová.

„Na Slovensku plánujeme do dvoch rokov otvoriť 40 obchodov, z toho budúci rok ich budeme mať 25. Slovenský trh kopíruje český, kde už máme 60 obchodov. Naše doterajšie výsledky naznačujú pozitívny vývoj a expanziu spoločnosti a značky,“  hovorí Roman Puchala, konateľ CCC.

Na slovenskom a českom trhu dosiahla spoločnosť CCC v minulom roku obrat 22 miliónov  eur. Tento rok odhaduje dosiahnutie obratu viac ako 28 miliónov eur, čo predstavuje približne  1 650 000 párov obuvi.

V Európe si zákazníci kupujú topánky a kabelky CCC  vo vyše 700 obchodoch v siedmich krajinách. Okrem Česka a Slovenska túto značku poznajú v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Rusku a Lotyšsku.

CCC nezaspáva na vavrínoch a stále rozširuje a inovuje svoj sortiment. V súčasnosti je v ponuke vyše 2 500 modelov obuvi a kabeliek.  Tvárou aktuálnej kolekcie jeseň/zima 2012  je  česká topmodelka a držiteľka titulu Miss World Taťána Kuchařová, rodáčka z Trnavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.