Ivana Christová opäť vo forme!

Písal sa rok 1989 a väčšina z nás si určite spomenie na mladé krásne dievča s dlhými havraními vlasmi, ktoré práve vyhralo súťaž krásy Miss ČSSR. Odvtedy ubehlo zopár rokov a z krásného štíhleho dievčaťa vyrástla krásna dáma s kilami navyše. Po márnych bojoch sa ručička na váhe nechcela pohnúť smerom dole, až doteraz.

„Všetko začalo chorobou. Tri mesiace mi robil problém takmer akýkoľvek pohyb a ručička na váhe ukazovala o 20 kíl viac,“ spomína Ivana Christová.

 

Písal sa rok 1989 a väčšina z nás si určite spomenie na mladé krásne dievča s dlhými havraními vlasmi, ktoré práve vyhralo súťaž krásy Miss ČSSR. Odvtedy ubehlo zopár rokov a z krásneho štíhleho dievčaťa vyrástla krásna dáma s kilami navyše. Po márnych bojoch sa ručička na váhe nechcela pohnúť smerom dole, až doteraz.

„Všetko začalo chorobou. Tri mesiace mi robil problém takmer akýkoľvek pohyb a ručička na váhe  ukazovala o 20 kíl viac,“ spomína Ivana Christová.

Od tej doby sa začal neúspešný boj s kilami navyše. Nič nepomáhalo a už vôbec nie diéty, na ktoré bola celý život zvyknutá. „Bola som z toho nešťastná,“ hovorí Ivana. V júni 2012 ju oslovila spoločnosť Danare, či by chcela vyhrať boj s váhou vďaka ich novému prírodnému výživovému doplnku OBEZIN TM. „Spočiatku som bola voči tomuto prípravku skeptická, ale keď som sa dozvedela, že ide naozaj o čisto prírodný produkt, súhlasila som. Vďaka Obezinu nehladujem a pritom chudnem,“ optimisticky vraví Ivana. OBEZIN TM po požití v žalúdku 100 násobne zväčší svoj objem a vy tak zjete polovičnú porciu, ktorú by ste, inak bez problémov, zbytočne skonzumovali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.