Tublatanka má nový videoklip

Rockeri slovenskej legendárnej kapely Tublatanka nakrúcali po dvoch rokoch nový videoklip! Obrazovú podobu dostala aktuálna skladba „Nový vírus“. Pieseň je z čerstvo vydaného výberového albumu Najväčšie hity No. 3 „Cítim sa fajn“.

 

Rockeri  slovenskej legendárnej kapely Tublatanka nakrúcali po dvoch rokoch nový videoklip! Obrazovú podobu dostala aktuálna skladba „Nový vírus“. Pieseň je z čerstvo vydaného výberového albumu Najväčšie hity No. 3 „Cítim sa fajn“.

Skupina Tublatanka má na konte desiatky úspešných klipov. Teraz nastal ten správny čas, aby po dvoch rokoch pripravili nový! Filmové dielo na skladbu „Nový vírus“ sa nakrúcalo v štúdiách Atlantis na Kolibe.

„Nový vírus sa šíri medzi ľuďmi… Pointou tejto skladby je kritika konzumnej spoločnosti. Chceli sme poukázať na to, že v spoločnosti sa prehlbujú rozdiely medzi bohatými a chudobnými a stredná vrstva sa vytráca. V dnešnej spoločnosti ide mnohým ľuďom o prestíž a vytráca sa z nich ľudská duša a cit,“ –  vysvetľuje pointu najnovšieho hudobno-obrazového  počinu  Maťo Ďurinda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.