Zamat je opäť v kurze

Návrhári sú v siedmom nebi! Luxusný vzhľad, jemnosť, bohaté zdobenie riasením… to všetko v sebe zahŕňa ZAMAT, ktorý počas vianočných večierkov a plesovej sezóny bude krášliť nejednu z nás.

Miláno, ako hlavné mesto módy, hlási návrat k tradičným látkam večerných rób. Typické pre okúzľujúce ženy typu vamp, ale aj príjemne praktické pre luxusnú vizáž každej ženy. Polnočné odtiene zelenej a modrej, alebo žiarivo červená. Voľba prislúcha nositeľke.

Podliehate aj vy predvianočnému večierkovému šialenstvu? Zamatové koktejlky od F&F  dajú vašej vizáži nádych luxusu, ktorý si môžete dovoliť. Koralová červeň v spojení s vysokým stupňom elegancie sú kombináciou, ktorá jednoducho zaujme … nielen vás.

Buďte rovnako nezabudnuteľná, ako Angelina Jolie na udeľovaní cien Oscar 2012. Výsledok na seba nenechal dlho čakať. Vďaka nadšeným fotografom dostala nejedno pozitívne hodnotenie, či poctu titulnej strany.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.