Nový prístup k zoomu: Nokia Lumia 1020 prichádza

S príchodom modelu Nokia Lumia 1020, ktorý sa chváli druhou generáciou 41megapixelového senzoru, Nokia nastavila novou latku v oblasti fotografovania s chytrými telefónmi. Nokia 1020 prichádza ako jediný telefón na trhu s novou verziou zoomu, ktorá umožňuje ľuďom objaviť viac detailov, než koľko môžu vidieť na vlastné oči.

S inovatívnou technológiou Nokia PureView obsahujúcou optickú stabilizáciu obrazu je telefón schopný prinášať najostrejšie snímky, ktoré je možné spraviť digitálnym fotoaparátom. To je možné dosiahnuť kombináciou špičkového hardwaru a novej aplikácie nazvanej Nokia Pro Camera, ktorá umožňuje komukoľvek vytvárať profesionálne snímky. Zoom je možné použiť pred, tak i po zrealizovaní fotografie. To používateľom umožňuje znovuobjaviť  osobné príbehy, ktoré každá fotografia môže rozpovedať. Vďaka prehľadnému používateľskému rozhraniu, ktoré vizuálne demonštruje, ako jednotlivé nastavenia ovplyvnia finálnu fotografiu alebo video, je s Nokia Pro Camera snímanie, editácia a zdielanie fotografií i videí výrazne zrozumiteľnejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.