Miss Sporty – 4 zábavné a hravé vône pre každú náladu a príležitosť

Kolekcia miss sporty fragrances bola inšpirovaná spektrom farieb, nálad i príležitostí, ktoré nám život ponúka. Hovorí ku každému dievčaťu, ktoré sa neboja prežívať život naplno. Okúste ich a nechajte sa unášať predstavou vzrušujúcich možností nového dňa.

 

Kolekcia miss sporty fragrances bola inšpirovaná spektrom farieb, nálad i príležitostí, ktoré nám život ponúka. Hovorí ku každému dievčaťu, ktoré sa neboja prežívať život naplno.   Okúste ich a nechajte sa unášať predstavou vzrušujúcich možností nového dňa.

VÔŇA

Štyri okúzľujúce vône boli navrhnuté tak, aby zachytávali rôzne podoby vnútorných ja, ktoré ukrýva každá z nás.

Clubbing PROOF (svieža ruža a broskyňa)

Rozbehnite to na parkete, staňte sa hviezdou párty! Táto vôňa vám prinesie pocit trvajúceho šťastia. Otvára sa šťavnatými nótami broskyňového nektáru, liči a kvetov škoricovníka, ktoré vyvolávajú radosť a optimizmus. Srdce z muškátu a bulharského ružového oleja dodáva vôni nevinnosť a ženskosť, zatiaľ čo zmes pižma a kosatcav základe poskytuje dávku hrejivého tepla a nehy.

PUMP UP BOOSTER (jazmín a žiarivá citlivka)

Okúste chuť dobrodružstva. Táto veselá a svieža vôňa predstavuje  žiarivú, bezstarostnú ženu. Začína mladistvou energickou zmesou orosenej pivonky, malín a iskrivej mimózy. Tento výbuch sviežosti sa prelína so strednými nótami zemolezu, opojného jazmínu a sladkého hrášku. Potom sa spojí s pižmom kože, hrejivým ružovým drevom a dekadentným mandľovým kvetom v základe, ktorý vás zahalí do jemného závoja zmyselnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.