V čom je vlasová kozmetika Fuente jedinečná?

Popredná holandská značka Fuente vstupuje na Slovenský trh. Jej história sa začala písať v 90. rokoch a svojím inovatívnym konceptom doslova predbehla dobu. Všetky produkty Fuente sa právom hrdo pýšia svojím organickým zložením. Nenájdete v nich žiadne živočíšne zložky, ani obávané parabény, ktorými sa to v kozmetike len tak hemží. To všetko pri zachovaní najvyššej účinnosti prípravkov a v neposlednom rade – ich luxusného dizajnu. Ako prvé na Slovensku bude tieto unikátne produkty predávať a používať transformačné centrum XOXO BODY&MIND a postupne sa k nim pripájajú ďalšie.

Popredná holandská značka Fuente vstupuje na Slovenský trh. Jej história sa začala písať v 90. rokoch a svojím inovatívnym konceptom doslova predbehla dobu. Všetky produkty Fuente sa právom hrdo pýšia svojím organickým zložením. Nenájdete v nich žiadne živočíšne zložky, ani obávané parabény, ktorými sa to v kozmetike len tak hemží. To všetko pri zachovaní najvyššej účinnosti prípravkov a v neposlednom rade – ich luxusného dizajnu. Ako prvé na Slovensku bude tieto unikátne produkty predávať a používať transformačné centrum XOXO BODY&MIND a postupne sa k nim pripájajú ďalšie.

„Produkty pre starostlivosť o vlasy Fuente si nás získali keď sme sa doslova sami na vlastných vlasoch presvedčili o ich pozitívnych účinkoch. S každou ďalšou aplikáciou vlasy viditeľne menili svoju kvalitu,“ hovorí Silvia Dragan, výhradný distribútor pre Slovenskú a Českú republiku. „Veľmi dôležité je v prvom kroku určiť, aký máme typ vlasov a ktoré účinné látky potrebujeme vlasom dodať. Je venovaná zvýšená pozornosť diagnostike a konzultáciám individuálnych potrieb každého zákazníka tak, aby sme boli schopní vybrať tie najvhodnejšie produkty a v krátkom čase dosiahnuť požadované výsledky,“ dodáva Silvia Dragan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.