Milióny žiarivých odleskov vo vašich vlasoch – súťaž

Poznáte tri ženské zbrane, ktoré upútajú pozornosť okolia? Iskrivý pohľad, zvodná postava a žiarivý účes. Ak vám k dokonalosti chýba už len perfektný vzhľad vlasov a patríte k tým 43% žien, ktoré trápia nevýrazné pramene bez lesku, vyskúšajte nový rad Gliss Kur Million Gloss. Vďaka špeciálnej receptúre s koncentrovaným elixírom pre lesk preniká hlboko do štruktúry vlasov a obnovuje ju pomocou vlasu identických zložiek. Inovatívna technológia Shine-Lamination navyše dodá účesu dlhotrvajúci lesk s miliónmi žiarivých odleskov. Obalí vlasy neviditeľným filmom, ktorý ako zrkadlo odráža ich oslnivú krásu.

Dokonalou regeneráciou k lesklým vlasom

Šampón Gliss Kur Million Gloss už počas umývania vlasov hĺbkovo regeneruje poškodenú štruktúru vlasov a dodáva im lesk. Pre lepší efekt použite po umytí kondicionér Million Gloss, ktorý vlasy uhladí, vyplní trhliny na ich povrchu a zaručí ich ľahšie rozčesávanie. Ponáhľate sa? Nastriekajte do suchých vlasov expresný regeneračný kondicionér Million Gloss, ktorý nemusíte oplachovať. Hrdinkou tohto radu je bezpochyby maska Million Gloss pre 10-dňový lesk. Stačí jedna minúta na intenzívnu regeneráciu vlasov a oslnivý lesk, ktorý vydrží viac ako týždeň.

Súťaž! Pripravili sme pre vás fantastickú súťaž o novinky Gliss Kur Million Gloss, stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku: Ako pôsobí táto vlasová kozmetika na štruktúru vlasov? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 10. marca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.