Obojstranné pančuchy

Denno denne sa pred skriňou rozhodujeme, čo na seba. Biznis štýl odevu, ktorý predpisuje život v kancelárii počas celého týždňa, nám neponechá veľa priestoru na kreativitu. Chceme eleganciu, pohodlie, funkčnosť a ešte aj dobre vyzerať. Ako na to? BEPON prichádza s unikátnou novinkou a pár tipmi navyše!

Denno denne sa pred skriňou rozhodujeme, čo na seba. Biznis štýl odevu, ktorý predpisuje život v kancelárii počas celého týždňa, nám neponechá veľa priestoru na kreativitu. Chceme eleganciu, pohodlie, funkčnosť a ešte aj dobre vyzerať. Ako na to? BEPON prichádza s unikátnou novinkou a pár tipmi navyše!

Všetko naruby – doprajme si viac variácii!

Týždeň má 5 pracovných dní a každý jeden pre nás znamená kombinovanie farieb, materiálov, strihov a doplnkov. V strohom pracovnom zovňajšku často zažiari aj malý doplnok ako silný akcent. BEPON, ako jediný na Slovensku, prichádza s novinkou, ktorá nám pomôže kombinovať jednoduchšie – obojstranné pančuchy.

Luxusný ornamentálny vzor s metalickým odleskom na pančuchách sa vyníma pri ktoromkoľvek kúsku z vášho šatníka. Pomôže spestriť jednoduchý outfit a na nohách sa vyníma ako šperk,“ prezrádza marketingová manažérka spoločnosti BEPON Michaela Kuzmínová a dodáva, „a keď potrebujete ďalšiu sexi a trendy variantu vytvoríte ju otočením pančúch z druhej strany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.