Vyberte si trendové jarné čižmižky

Ani sa nenazdáme a je tu jar! Teplejšie počasie a pribúdajúce slnko nám vrátia farby, energiu a viac chuti do života. Zo skrine vytiahneme ľahšie oblečenie, odložíme zimné topánky. Na tento čas prináša OLIVIA shoes v novej jarnej kolekcii rovnakú sviežosť, farebnosť a trendový vzhľad dámskej obuvi!

Perforovanie, ľudovo povedané predierkovanie kože až na druhú stranu, vytvára opakovaný raport dierok alebo štvorcov. Tento prvok je dokonale efektným na čižme vytvára jemné priehľady a dodávajú topánke aj praktickú vzdušnosť.

Farby jari spestria ulice!

Jar prináša farby a odľahčený štýl. Malé výrazné detaily, akými topánky jednoznačne sú, doplnia zladenie celkového outfitu a dokážu krásu ženy zvýrazniť a dokonale podčiarknuť. Táto sezóna smeruje vo výbere farieb k pastelovým kombináciám, i keď nie k nevýrazným a zadubeným tónom.

Trendom sezóny sú farebnosti od off-white, cez capuccino do koňakovej a červenej. Silné prvky stále nájdeme aj v kombináciách so zlatou a striebornou. Tieto prepojenia v spojení s rôznym povrchom kože na topánke, napríklad lakovanej, velúrovanej dokážu dodať páru obuvi luxusnú elegantnosť,“ vysvetľuje Martin Zachar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.