Ako nachystať nohy po dlhej zimnej sezóne do jarných topánok?

Ruku na srdce, dámy, staráte sa o svoje nohy a chodidlá rovnako v lete aj v zime? V zime, keď vám doma stačia hrubé vlnené či froté ponožky, keď ráno nasadnete do auta alebo vám pri dobiehaní na autobus dobre poslúžia teplé snehuľky alebo čižmičky a v práci si prezujete uzavreté lodičky či balerínky – to je každodenný kolobeh pre vaše nôžky? Tie nohy, ktoré vás na tomto svete majú nosiť dlhé roky a slúžia vám ako verné pomocníčky bez odvrávania? Nemyslíte, že si zaslúžia takisto odmenu? Vy sa môžete odmeniť jednou kockou dobrej mliečnej čokolády a svojím nôžkam darujte skvelú regeneračnú kúru, prípadne nové topánky z jarno-letnej štýlovej a trendy kolekcie CCC.

CCCRuku na srdce, dámy, staráte sa o svoje nohy a chodidlá  rovnako v lete aj v zime?  V zime, keď vám doma stačia hrubé vlnené či froté ponožky,  keď ráno  nasadnete do auta alebo vám pri dobiehaní na autobus dobre poslúžia teplé snehuľky alebo čižmičky a v práci si prezujete uzavreté lodičky či balerínky – to je každodenný kolobeh pre vaše nôžky?  Tie nohy, ktoré vás na tomto svete majú nosiť dlhé roky a slúžia vám ako verné pomocníčky bez odvrávania? Nemyslíte, že si zaslúžia takisto odmenu? Vy sa môžete odmeniť jednou kockou dobrej mliečnej čokolády a svojím nôžkam darujte skvelú regeneračnú kúru, prípadne nové topánky z jarno-letnej štýlovej a trendy kolekcie CCC.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.