Nie je zelená káva ako zelená káva

V časopisoch, v televízii a najmä na internete sa veľa diskutuje o zelenej káve („green coffee“), presnejšie povedané o tom, či výťažok zo zelenej kávy skutočne pomáha pri chudnutí, alebo je to len nástroj pre ziskuchtivých ľudí profitovať na dôverčivosti a snahe iných zhodiť pár kíl zo svojej váhy ?

Ako sa rozhodovať pri kúpe výživového doplnku zo zelenej kávy ?

Keď sa rozhodnete kupovať prípravok na podporu chudnutia na báze extraktu zo zelenej kávy, preverte si, či prípravok obsahuje jednu z dvoch značkových surovín, Svetol® alebo GCA® (Green Coffee Antioxidant). Nekupujte prípravky, u ktorých túto skutočnosť neviete preveriť, najmä nie cez internet, protože pravdepodobne obsahujú (ak vôbec obsahujú) výťažok zo zelenej kávy z neistého zdroja, najmä pôvodom z Číny.

V časopisoch, v televízii a najmä na internete sa  veľa diskutuje o  zelenej káve („green coffee“), presnejšie povedané o tom, či výťažok zo zelenej kávy skutočne pomáha pri chudnutí, alebo je to len nástroj pre ziskuchtivých ľudí profitovať na dôverčivosti a snahe iných  zhodiť pár kíl zo svojej váhy ?

Ako sa rozhodovať pri kúpe výživového doplnku zo zelenej kávy ?

Keď sa rozhodnete kupovať prípravok na podporu chudnutia na báze extraktu zo zelenej kávy, preverte si, či prípravok obsahuje jednu z dvoch značkových surovín, Svetol® alebo GCA® (Green Coffee Antioxidant). Nekupujte prípravky, u ktorých túto skutočnosť neviete preveriť, najmä nie cez internet, pretože pravdepodobne obsahujú (ak vôbec obsahujú) výťažok zo zelenej kávy z neistého zdroja, najmä pôvodom z Číny.

            Je prirodzené, že kvalitné, značkové prípravky majú vždy vyššiu cenu. Pozor na prípravky, u ktorých cena minimálnej  mesačnej dávky neprekročí  30 EUR  ! Môžete kúpiť  „green coffee“ aj za 12 EUR na mesiac vo veľkom 60 – 90 tabletkovom balení. (Ušetríte si peniaze, ale garantovane si kúpite zážitok, aký ste mali naposledy, keď v obchodnom reťazci vás zlákala cena  5 litrového balenia nemenovaného saponátu na umývanie riadu. Hneď, ako ste tým začali umývať riad, začali ste ľutovať, že ste nekúpili radšej   litrovú Jar.) Na druhej strane, niektoré prípravky, ktoré sa predávajú výlučne len cez internet, sú veľmi predražené ! Aj tu platí, že čo je drahé, ešte nemusí byť dobré, ale čo je dobré, nemôže byť lacné. Najlepšie urobíte, ak výživové doplnky,  budete kupovať v lekárni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.