Rozžiarte svoj úsmev! – súťaž

Krásny úsmev so žiarivo bielymi zubami magicky priťahuje okolie. Dodáva sebavedomie, optimizmus a uľahčuje komunikáciu. Vynikajúcim spôsobom, ako ho dosiahnuť, je vyskúšať novú pastu Aquafresh High Definition White, ktorá má vďaka technológii jemných častíc ILLUMIPEARLSTM až 3 krát lepší bieliaci účinok v porovnaní s Aquafresh Fresh & Minty.

Krásny úsmev so žiarivo bielymi zubami magicky priťahuje okolie. Dodáva sebavedomie, optimizmus  a uľahčuje komunikáciu. Vynikajúcim spôsobom, ako ho dosiahnuť, je vyskúšať novú pastu Aquafresh High Definition White, ktorá má vďaka technológii jemných častíc ILLUMIPEARLSTM až 3 krát lepší bieliaci účinok v porovnaní s Aquafresh Fresh & Minty. Nová pasta rozžiari váš úsmev a dodá zubom lesk a žiarivý efekt. Chráni sklovinu a ďasná a osvieži váš dych mätovou príchuťou. Vďaka novej technológii pasta odstraňuje škvrny a leští povrch zubov. Úsmev sa tak stáva oslňujúci a dodáva pocit šťastia a radosti. Odporúčaná cena je 2,99 Eur za jedno balenie.

Súťaž! Portál moderný svet pre vás pripravil súťaž o zubné pasty. Traja z vás môžu vyhrať balíček. Súťažná otázka: Vďaka akej technológii má nová zubná pasta 3 krát lepší bieliaci účinok? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 20. marca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.