EXILIS ELITE – prístroj na ošetrenie problémových častí tela už aj na Slovensku

EXILIS ELITE.

Využíva kombináciu dvoch najsilnejších metód – ultrazvuku a rádiofrekvencie teraz s maximálnym výkonom bez akéhokoľvek dyskomfortu . Jeden z kľúčových benefitov Exilisu Elite je prienik rádiofrekvenčnej energie a ultrazvuku do hĺbky až 4cm a zahriatie tukového tkaniva na viac ako 42 °C. Klinické výskumy dokázali, že pri tejto teplote dochádza k ničeniu tukových buniek. Vďaka hlbokému prieniku rádiofrekvenčnej energie dochádza taktiež k novotvorbe kolagénu, vďaka čomu sa vrásky zjemňujú a kontúry vypínajú.

exilis obr.4Cvičíte, správne sa stravujete, zeleninu a ovocie už nemôžete ani vidieť, napriek tomu na tom brušku, podbrušku, bokoch, chrbáte, stehnách  sa tie nánosy tuku akosi držia? Nechcú sa od vás odlepiť? Prinášame vám riešenie na vaše problémy v podobe najobľúbenejšieho ošetrenia v USA na  problémové lokality s vysokou  účinnosťou, novým, modernejším a hlavne účinnejším prístrojom EXILIS ELITE.

exilis obr.3Využíva kombináciu dvoch najsilnejších metód – ultrazvuku a rádiofrekvencie teraz s maximálnym výkonom bez akéhokoľvek dyskomfortu. Jeden z kľúčových benefitov Exilisu Elite je prienik rádiofrekvenčnej energie a ultrazvuku  do hĺbky až 4cm a zahriatie tukového tkaniva na viac ako 42 °C.  Klinické výskumy dokázali, že pri tejto teplote dochádza k ničeniu tukových buniek. Vďaka hlbokému prieniku rádiofrekvenčnej energie dochádza taktiež k  novotvorbe kolagénu, vďaka čomu sa vrásky zjemňujú a kontúry vypínajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.