Hitom hairstylistov pre aktuálne trendy účesov je vysoký lesk

Už desiaty rok je značka TONI&GUY oficiálnym partnerom prestížneho týždňa módy London Fashion Week. V zákulisí príprav prehliadok pre hlavných britských dizajnérov sa pravidelne tvoria aj nové horúce trendy v vlasového stylingu. Vyskúšajte kaderníkmi obľúbené sérum pre vysoký lesk vlasov či silne tužiaci lak z radu GLAMOUR. Dodajú dokonalú záverečnú bodku každému účesu. Jar tak privítate s korunou krásy žiariacou zdravým leskom.

T&G SS14_Glamour_Model (2)Už desiaty rok je značka TONI&GUY oficiálnym partnerom prestížneho týždňa módy London Fashion Week. V zákulisí príprav prehliadok pre hlavných britských dizajnérov sa pravidelne tvoria aj nové horúce trendy v vlasového stylingu. Vyskúšajte kaderníkmi obľúbené sérum pre vysoký lesk vlasov či silne tužiaci lak z radu GLAMOUR. Dodajú dokonalú záverečnú bodku každému účesu. Jar tak privítate s korunou krásy žiariacou zdravým leskom.

Glamour_serum_drop_Serum pro vysoký lesk vlasůSérum pre vysoký lesk vlasov

Hairstylistami obľúbené pri úprave účesov modeliek v zákulisí módnych prehliadok je najmä Sérum pre vysoký lesk vlasov TONI&GUY. Hitom tohtoročnej sezóny jar/leto je najmä zdravý lesk vlasov, ktorý so sérom zaručene dosiahnete. Pomáha tiež proti krepovateniu a poletovaniu jemných vlasov a to bez zbytočného zaťaženia vlasov. Stačí rozotrieť len 2-3 kvapky v dlaniach a naniesť po fénovaní na suché vlasy do dĺžok ku končekom. Dôležité je vyhnúť sa korienkom. Dodá vlasom vysoký lesk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.