LG práčky šetria čas i energiu, potešia aj elegantným dizajnom

Skvelo vypraná bielizeň v priebehu necelej hodiny a značná úspora energie. To sú hlavné benefity novej funkcie TurboWash™, ktorou sú vybavené všetky najnovšie modely práčok LG. Sú až o 40 percent energeticky účinnejšie ako spotrebiče v kategórii A+++ a spoločne s funkciou Jet Spray radikálne znižujú čas prania.

Classic1 (3)_resizedSkvelo vypraná bielizeň v priebehu necelej hodiny a značná úspora energie. To sú hlavné benefity novej funkcie TurboWash™, ktorou sú vybavené všetky najnovšie modely práčok LG. Sú až o 40 percent energeticky účinnejšie ako spotrebiče v kategórii A+++ a spoločne s funkciou Jet Spray radikálne znižujú čas prania.

Najnovšia séria práčok od LG sa okrem revolučných funkcií vyznačuje aj elegantným dizajnom. Ten je charakteristický intuitívnym dotykovým displejom v netradičnom čiernom prevedení, ktorý krásne kontrastuje so zvyškom čisto bieleho spotrebiča, ale aj robustnými dvierkami práčky. Tie sú u nových modelov obzlášť veľké (priemer 51 cm). Naplnenie práčky je tak oveľa pohodlnejšie a jednoduchšie. Dotykový diplej je navyše skosený pod uhlom 15 stupňov, čo umožňuje veľmi príjemné ovládanie. Prostredníctvom funkcie NFC je navyše možné prepojenie práčky so smartfónom, ktoré umožňuje rozšírenie pracích programov o najnovšie aktualizácie alebo rýchlejšiu diagnostiku závad.

LG TurboWash™

Táto funkcia vychádza z inteligentnej technológie 6 Motion Direct Drive, ktorá kombinuje šesť rôznych pracích pohybov a nastavuje prací cyklus podľa potrieb rôznych materiálov. Bielizeň je tak menej pokrčená, čo sa odráža na jej životnosti aj nositeľnosti. TurboWash™ integruje tiež funkciu Jet Spray, ktorá výrazne znižuje celkovú dobu prania až na 59 minút (pri najbežnejších pracích programoch). V rámci pracieho procesu je zahrnuté aj dvojminútové sprchovanie tkaniny čistou vodou. Bielizeň sa ďaleko menej odiera, pretože jedno plákanie je nahradené sprchovaním, ktoré efektívne vyplaví nečistoty a drobné zvyšky pracieho prášku.

Direct DriveTM Invertor motor

Ekologické práčky od LG v energetickej kategórii A+++ – 40 % pracujú veľmi spoľahlivo a takmer úplne ticho, čo spôsobuje aj špeciálny motor Direct DriveTM Invertor, ktorý ich poháňa. Motor je umiestnený priamo na osi bubna a nemá tak bežné súčasti ako sú remeň a remenice. Vďaka tomu je tento pohon ďaleko efektívnejší, spoľahlivejší a zaručuje dlhšiu životnosť práčky (životnosť až 22 rokov). K jeho hlavným prednostiam patrí väčšia stabilita, menšie vibrácie a nižšia hlučnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.