O kozmetike Orlane …

Orlane - www.modernysvet.skSelektívna francúzska kozmetická značka Orlane už viac ako 60 rokov prináša na trh  svoje prestížne a vysoko účinné produkty. Vo svojich hi-tech výskumných laboratóriách vyvíja tie najúčinnejšie výrobky proti starnutiu. Ošetrujúce prípravky Orlane sú podrobené sérii testov, ktoré zaručujú ich bezpečné používanie. Zaručená účinnosť produktov je meraná a kontrolovaná dermatológmi. (Výrobky Orlane nie sú testované na zvieratách.) Ako jedna z prvých značiek sa Orlane zameral na výskum fenoménu starnutia pleti, pretože príčiny starnutia pleti sú rôzne – únava, ochabovanie pleti, prirodzené starnutie a vrásky.

Spoločnosť Orlane bola založená v roku 1947 Jeanom D’Albro a v tom istom roku uviedla na trh prvý krém obsahujúci aktívne zložky proti starnutiu pleti. Spoločnosť Orlane je priekopníkom v starostlivosti proti starnutiu. Pri výrobe svojich kozmetických produktov sa vždy inšpiruje objavmi v medicíne a je prvý na trhu.

Zlomovým rokom v histórii značky je rok 1968, kedy Orlane uviedol na trh   prvý krém pre zrelú pleť – krém B21 vtedy za 200 frankov – „najdrahší krém na svete.“ Názov B21 sa dá voľne preložiť ako „Staňte sa 21 ročnou“ a zároveň oslavoval 21 rokov od vzniku firmy Orlane.

Komplex B21 Bio-Energic ®

Od roku 1985 je Orlane súčasťou medzinárodnej rodinnej skupiny. Všetky výrobky dnes obsahujú patentovaný rastlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, ktorý regeneruje, stimuluje bunkovú energiu, spevňuje a hydratuje. Podstatou produktov je dodať pleti energiu, ktorú potrebuje na zabezpečenie svojich prirodzených funkcií. Tento komplex dodáva bunkám pleti, všetko čo potrebujú, aby mohli fungovať ako bunky mladej pleti. Exkluzívny koncept Orlane – prevychovávať pleť.

Firma dodáva a vyrába kozmetické výrobky a ošetrenie do viac ako 75 krajín sveta – do najluxusnejších spa centier a kozmetických salónov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.