Activia predstavuje limitovanú edíciu letných príchutí

Nové príchute spestria letný sortiment značky Activia, ktorá bude od mája do septembra ponúkať tradičné aj exotické ovocné varianty v limitovanej edícii. Milovníci klasických chutí si budú môcť vychutnať jogurt a nápoje s malinami, potešia však aj exotické príchute jogurtu s broskyňami a maracujou a nápoja s broskyňami a mangom.

ACV_Drink_BroskevMango_M01Nové príchute spestria letný sortiment značky Activia, ktorá bude od mája do septembra ponúkať tradičné aj exotické ovocné varianty v limitovanej edícii. Milovníci klasických chutí si budú môcť vychutnať jogurt a nápoje s malinami, potešia však aj exotické príchute jogurtu s broskyňami a maracujou a nápoja s broskyňami a mangom.

ACV_Malina_R01Tradičná príchuť letnej pohody a exotická kombinácia chutí vznikli na základe prieskumu medzi spotrebiteľmi, ktorí uviedli, že im v sortimente chýba ovocná letná novinka. Activia tieto priania vypočula a od 5. mája ponúka okrem stáleho sortimentu, v ktorom je na výber viac ako osem príchutí,  aj štyri novinky.

Tvárou značky sa v marci 2014 stala kolumbijská hviezda Shakira. Jej slávny brušný tanec sa stal symbolom všetkých spokojných brušiek, ktoré kampaň „Odváž sa cítiť dobre“ oslavuje. Práve tancovanie je totiž niečo, čo každý z nás z času na čas robí, keď sa cíti obzvlášť dobre vnútri. Nová kampaň poukazuje na to, že dobrý pocit, ktorý nás núti tancovať, začína vždy vnútri, v zdravom, usmiatom brušku. Teraz si svoj ​​dobrý pocit môžete vychutnať s novými letnými príchuťami plnými lahodného ovocia.

O Shakire

ShakiraKolumbijská speváčka a víťazka Grammy Shakira predala počas svojej kariéry viac ako 60 miliónov platní po celom svete. Získala množstvo ocenení, vrátane dvoch cien Grammy, osem cien Latin Grammy, štyri ocenenia World Music Awards, tri ocenenia American Music Awars a päť ocenení Billboard Music Awards a to je len niekoľko z nich. Je jedinou latinsko-americkou umelkyňou, ktorej skladba bola číslom 1 v USA, a ktorá má za sebou štyri z TOP 20 najpredávanejších skladieb posledného desaťročia.  V 18 rokoch založila nadáciu Pies Descalzos (Barefoot) Foundation, ktorá poskytuje vzdelanie a výživu pre viac ako šesť tisíc chudobných detí z Kolumbie a rozširuje svoju činnosť do iných krajín, vrátane nových projektov na Haiti a v Južnej Afrike. V októbri 2011 bola Shakira menovaná do Poradnej komisie pre kvalitné vzdelávanie hispánskej komunity prezidenta Baracka Obamu. Shakira bola mentorkou 4. série speváckej súťaže stanice NBC „The Voice“. Do súťaže sa vráti počas 6. série. Shakirin nový album „Shakira“ vychádza 25. Marca 2014.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.