Letné maškrtenie so softíkmi od Milky a lahodnými ľadovými nápojmi

Buďte v lete namäkko! Ale len vďaka novým skvelým softíkom od Milky. Tieto dve dobroty si počas leta zaručene vychutnáte napríklad pri bazéne v záhrade, alebo na kúpalisku s kamarátmi. Kto sa zahryzne do Milka Cake & Choc, vychutná si unikátne spojenie mäkkého pečiva s kúskami čokolády Milka a čokoládovou náplňou. Milka ChocoTwist – to je spojenie jemného pečiva a kúskov najjemnejšej čokolády Milka. Oba produkty nájdete v regáloch s baleným pečivom. Aby ste si v lete softíky Milka s priateľmi naozaj užili, môžete si k nim pripraviť ešte originálne osviežujúce ľadové nápoje!

Milka softíky - banánový koktail - www-modernysvet.skBuďte v lete namäkko! Ale len vďaka novým skvelým softíkom od Milky. Tieto dve dobroty si počas leta zaručene vychutnáte napríklad pri bazéne v záhrade, alebo na kúpalisku s kamarátmi. Kto sa zahryzne do Milka Cake & Choc, vychutná si unikátne spojenie mäkkého pečiva s kúskami čokolády Milka a čokoládovou náplňou. Milka ChocoTwist – to je spojenie jemného pečiva a kúskov najjemnejšej čokolády Milka. Oba produkty nájdete v regáloch s baleným pečivom. Aby ste si v lete softíky Milka s priateľmi naozaj užili, môžete si k nim pripraviť ešte originálne osviežujúce ľadové nápoje!

1) Banánový kokteil a softíky Milka Cake&Choc

Ingrediencie:

  • 4 banány
  • 1 liter vychladeného polotučného mlieka

Postup prípravy:

Je to jednoduchšie, než by ste si mysleli. 🙂 Rozmixujeme banány a pomaly do nich prilievame za stáleho mixovania mlieko.

Hotový nápoj servírujte so softíkom Milka Cake&Choc.

2) Melónovo-jahodový shake a softíky Milka ChocoTwist

MilkaIngrediencie:

  • 2 biele nízkotučné jogurty
  • 250 g melónu
  • 250 g jahôd
  • 1 banán
  • ¼ citrónu

Postup prípravy:

Melón, jahody a banán očistíme. Nakrájame na kocky a odkôstkujeme. Šťavu z citróna vyžmýkame na ovocie a všetko aj s jogurtom rozmixujeme tyčovým mixérom, až sa urobí hladká pena. Ihneď podávame.

Podávajte so softíkom Milka ChocoTwist.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.