NAPKIN GO: „Obrúsok, rozviň sa!“ – súťaž

Aj na tých najneuveriteľnejších miestach a v akomkoľvek čase môže hygiena vyzerať štýlovo, ak máte v kabelke, športovej taške či v taške na notebook pribalené revolučné vlhčené obrúsky NAPKIN GO.

vlhcene obrusky Napkin Go_stlacenie prstom_rozvinutieAj na tých najneuveriteľnejších miestach a v akomkoľvek čase môže hygiena vyzerať štýlovo, ak máte v kabelke, športovej taške či v taške na notebook pribalené revolučné vlhčené obrúsky NAPKIN GO. Skomprimované do mini rozmerov, v sexi kapsule ponúkajú maximum osvieženia a hygieny aj v okamihoch, kedy by ste zdroj vody len ťažko hľadali. Zatlačte prstom na kapsulu a v okamihu sa vám z nej rozvinie vlhčený obrúsok, vyrobený zo 100 % prírodnej, hodvábnej viskózy, šetrný k vašej pokožke aj k životnému prostrediu. V ekologickej tube a štýlovom talianskom dizajne je ukrytých 12 vlhčených obrúskov. Osviežujúce a oku lahodiace NAPKIN GO s vôňou zeleného čaju, dezinfekčné obrúsky, ako aj šik odličovač, nájdete v sieti predajní dm drogerie markt za 5,99 €. Sú také úžasné, že po nich siahnete nielen vtedy, keď to bude vaša pokožka nevyhnutne potrebovať. /www.napkin.sk/

Súťaž! Milé dámy, pripravili sme pre vás súťaž o vlhčené obrúsky NAPKIN GO. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali obrúsky NAPKIN GO? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 30. júna, odmeníme štyroch výhercov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.