Odľahčite v lete krok a kufor, ale nie peňaženku

Buďte praktická a zároveň šik, veď kto hovorí, že balenie musí byť stresujúce? Určite nič nepokazíte, keď sa rozhodnete staviť na multifunkčnosť. Balerínky Bassano sú vďaka ultraľahkému materiálu ideálne na dlhé prechádzky po pláži, a večer budú tou správnou trendy bodkou k vyzývavému outfitu na romantickú večeru pri západe slnka.

CCC letné sandále - www-modernysvet.skBuďte praktická a zároveň šik, veď kto hovorí, že balenie musí byť stresujúce? Určite nič nepokazíte, keď sa rozhodnete staviť na multifunkčnosť. Balerínky Bassano sú vďaka ultraľahkému materiálu ideálne na dlhé prechádzky po pláži, a večer budú tou správnou trendy bodkou k vyzývavému outfitu na romantickú večeru pri západe slnka.

Balerínky Bassano nájdete až v štyroch farebných odtieňoch, z ponuky si teda hravo vyberiete, či už je vám bližšia nadčasová a ľahko kombinovateľná klasika v decentných tónoch čiernej a tmavomodrej, elegantná červená potrhujúca ženskosť, alebo túžite zažiariť v živelnom odtieni cyklámenovej. Topánky sú príjemne priedušné, takže napriek vysokým horúčavám ich nebudete chcieť vyzuť od rána až do noci. A bonus: priestor, ktorý ušetríte v kufri, môžete využiť na dovolenkové nákupy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.