Máte školáka? Je tu nová kolekcia F&F Kids

Od módnych trendov pre dievčatá aj chlapcov, cez základné kúsky každého školského šatníka až po praktické a štýlové nápady na 7 dní v týždni – to všetko a ešte omnoho viac prináša aktuálna kolekcia britskej módnej značky F&F Kids. V tejto hre obmedzenia neplatia – povinnosti alebo voľný čas môžu deti tráviť pohodlne, štýlovo a za dostupnú cenu.

09_FF_032HOd módnych trendov pre dievčatá aj chlapcov, cez základné kúsky každého školského šatníka až po praktické a štýlové nápady na 7 dní v týždni – to všetko a ešte omnoho viac prináša aktuálna kolekcia britskej módnej značky F&F Kids. V tejto hre obmedzenia neplatia – povinnosti alebo voľný čas môžu deti tráviť pohodlne, štýlovo a za dostupnú cenu.

F&F KIDS DIEVČATÁ – správny začiatok sa ráta

Trendy veci jesennej sezóny nie sú určené iba mamičkám, ale aj pre žiačky, ktorým záleží na tom, čo si na vyučovanie, alebo popoludňajšie aktivity oblečú – a to je pre mnohé z nich téma podstatná a veľmi dôležitá. Dievčenská móda je tento krát inšpirovaná 60-tymi rokmi. Retro nie je už iba pre dospelých. 60-te roky sú presne to, čo práve vládne móde pre malé slečny, či takmer samostatné tínedžerky.

F&F KIDS CHLAPCI – vždy aktívni a pripravení

Vynaliezavejší a neustále v pohybe – takí sú chalani asi v každej triede. Preto aj ich štýlové kúsky musia spĺňať predstavu o pohodlnom a praktickom oblečení. Nie náhodou práve street style najviac ovplyvnil aktuálnu kolekciu pre mladých mužov. Každý chlapec určite ocení oživenie šatníka novými prvkami inšpirovanými športom, ktoré sú skvelé do školy aj na dni voľna a poskytujú dokonalý komfort.

Hrdinovia šatníka – výhodné nákupy s F&F KIDS

Keď zapadne slnko príde na rad maximálne pohodlie. Dobrú noc zaželajte s pyžamami v rôznych vzoroch. Kvalitný materiál zabezpečí naozaj sladké sny.Základné kúsky hrajú svoju úlohu naopak zrána. Sú síce malé, ale dôležité. Detskú spodnú bielizeň vyberte deťom v pestrých farbách. Pre spokojné nôžky sú najlepšie vzorované ponožky – zahrejú a rozveselia ráno. Vďaka nim bude obliekanie zábava.Nezabudnite vrstviť, keďže jeseň už prináša chladnejšie dni. Oblečte deťom hrejivú vestu a nevynechajte ani mäkký šál či trendy čiapku.

Štýl F&F KIDS – oblečenie pre dievčatá a chlapcov, ktorí vedia čo chcú

Inšpirácie pre deti nájdete priamo v predajniach F&F, ale aj na stránkach www.F-F.com. Stajling na jednotku – to je chlapčenská móda v tej najvyššej triede. Ach hľadáte univerzálnejšie riešenie, vyberte si jeden základný kúsok, ktorý sa dá nosiť na niekoľko spôsobov. Alebo si ušetrite ranný stres a inšpirujte sa konkrétnymi outfitmi na 7 dní týždni – ŠŤASTNÁ SEDMIČKA ponúka mnoho variácií oblečenia pre chlapcov a dievčatá od pondelka do nedele. Nezabudnite na detaily v podobe zaujímavých topánok – všetci predsa vedia, že štýlový outfit sa začína od nôh. A nakoniec objavte aj tie najdôležitejšie časti detského šatníka – no predsa tie, s ktorými nekončí žiadna zábava.

S FAREBNÝMI KÚSKAMI A VESELÝMI VZORMI KOLEKCIE F&F KIDS

BUDE ZAČIATOK ŠKOLY PRE DETI SKUTOČNÝM ZÁŽITKOM 😉

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.