Trendy batohy

Batohy a batôžky sú v dámskej móde horúcim trendom už od jari! Dajte im šancu, aj keď ste zvyknutá nosievať skôr klasické kabelky. Presvedčíme vás, že trendy kúsky majú od fádnych ruksakov, pripomínajúcich školské tašky, poriadne ďaleko. Sú rozmerovo menšie, takže nekazia siluetu, majú elegantný tvar a zaujmú detailmi ako výrazné zapínanie, ozdobné zipsy, perforácia či funky koženkové nášivky so zvieracím motívom.

3. Jenny Fairy 24.95Batohy a batôžky sú v dámskej móde horúcim trendom už od jari! Dajte im šancu, aj keď ste zvyknutá nosievať skôr klasické kabelky. Presvedčíme vás, že trendy kúsky majú od fádnych ruksakov, pripomínajúcich školské tašky, poriadne ďaleko. Sú rozmerovo menšie, takže nekazia siluetu, majú elegantný tvar a zaujmú detailmi ako výrazné zapínanie, ozdobné zipsy, perforácia či funky koženkové nášivky so zvieracím motívom.

4. Jenny Fairy 34.95Batohy z kolekcie CCC Jenny Fairy sú navyše vyrobené z atraktívneho materiálu, ktorý textúrou pripomína kožu a ľahko sa čistí. Ich cenová hranica začína už na priaznivých 24,95 eurách. Stačí si vybrať a vykročiť do ulíc! Batohy vychádzajú v ústrety najmä praktickým ženám a cestovateľkám, čo chcú mať pri sebe všetko potrebné a vyhovuje im, že majú obe ruky voľné. S čím ich kombinovať? V lete je to jasné – s dozlatista opálenou pokožkou.

Ak sa môžete pochváliť prirodzene pekným opálením, odporúčame zadovážiť si štýlový batoh v bledých odtieňoch bielej, prírodnej bielej, smotanovej, béžovej či ťavej – zažiarite! V prípade, že si k batohu zvolíte dlhú vzdušnú sukňu alebo šaty, stavte na jednoduchosť a ladenie tónu v tóne. Skvele však vyzerá aj trojkombinácia batohu, denimových šortiek a jednoduchého bieleho trička alebo blúzky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.