Vychutnajte si strhujúci zvukový zážitok s novým sound systémom od Samsungu

clip_image002MX-HS8000 Giga Sound System prináša prvotriedny zvukový zážitok aj slovenským zákazníkom. Systém je vybavený celým radom užitočných vlastností a funkcií, ktoré zážitok z počúvania urobia ešte dostupnejším a jednoduchším.

Samsung Electronics, popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, uvádza na slovenský trh nový MX-HS8000 Giga Sound System. Jeho reproduktory s výkonom 2 300 W sú zárukou silných zvukových zážitkov porovnateľných s koncertom alebo letným festivalom.

S MX-HS8000 Giga máte o zábavu postarané. Tento zvukový systém je vybavený celým radom užitočných vlastností a funkcií, ktoré vám zážitok z počúvania urobia ešte dostupnejším a jednoduchším. Každý večierok je možné oživiť vďaka funkcii karaoke a všetky vystúpenia je možné aj nahrať na USB. Vďaka EZ MP3 Makeru dokáže aparatúra previesť obľúbené skladby z CD priamo do formátu MP3 a ukladať ich na prenosné USB médium.

Pätnásťpalcové basové reproduktory boli navrhnuté tak, aby poskytli hlbší a bohatší zvuk basov, a tiež, aby si poslucháči mohli vychutnať aj hlboké basové tóny. Pri počúvaní dokáže systém zintenzívniť zážitok pri počúvaní aj pomocou LED podsvietených reproduktorov, pričom na výber je až dvadsať farebných schém.

MX-HS8000 Giga sa vie tiež prepojiť s mobilným prístrojom cez Bluetooth a jednoducho tak prehrávať hudbu napríklad zo smartfónu. Vysoko kvalitný zvuk je v tomto prípade zabezpečený novo patentovaným Bluetooth Hi-Fi kodekom, ktorý minimalizuje straty počas bezdrôtového prenosu. Spárovaný telefón tiež umožní cez Bluetooth pohodlne prístroj zapnúť bez toho, aby bol potrebný diaľkový ovládač.

Možnosť bezdrôtovo prepojiť MX-HS8000 Giga pre zmenu s televízorom, a vychutnať si tak dokonalý zvukový zážitok, iste ocenia i športoví fanúšikovia či milovníci filmov. Systém totiž prichádza s funkciou Stadium mód, vďaka ktorému sa bude používateľ cítiť ako uprostred jasajúceho davu na futbalovom zápase. Caster mód naopak zvýrazňuje jasnosť hovoreného slova komentátora.

MX-HS8000 Giga Sound System je k dispozícii u vybraných predajcov od augusta tohto roku. Odporúčaná maloobchodná cena je 909 € vrátane DPH.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.