F&F má nový on-line magazín

clip_image002Babie leto tento rok neprišlo a stále chladnejšie rána vás pred šatníkom opäť vedú k obávanému konštatovaniu “nemám čo na seba“? Alebo už máte najnovšie vychytávky sezóny vo svojom šatníku, ale chcelo by to ešte trochu doladiť a správne skombinovať? V oboch a mnohých ďalších prípadoch vás zachráni najnovší on-line magazín od F&F, s množstvom tipov, rád a odporúčaní, s ktorými hravo zvládnete módne nástrahy nastávajúcej sezóny.

Zorientovať sa v neustále sa meniacich trendoch môže byť ťažké, ale s našim on-line magazínom to hravo zvládnete. Stylisti F&F pre Vás pripravili skvelé kombinácie, ktoré skrátia vaše ranné váhanie pred šatníkom. Jednoduché, ale nápadité. Také, ktoré podčiarknu osobnosť svojej nositeľky. Topánky, tašky s kožušinovými detailami, či celými plochami, hrejivé pončá, šály, sety s rukavicami a čiapkami. Doplnky, s ktorými zažiarite, alebo len rozveselíte strohý kabát rovného strihu, ktorý vám túto sezónu v šatníku rozhodne nesmie chýbať. Už tradične nájdete v on-line magazíne F&F inšpiráciu celebritným šatníkom – tentokrát od popredných fashionistiek Eleny Perminovej a Taylor Tomasi Hill. Tieto dámy vám ukážu, ako nosiť červenú, vzory i farebné kožušiny. Privítajte teda jeseň a nadchádzajúcu zimu s radosťou a bez obáv spoločne s F&F.

Atraktívna ponuka magazínu jeseň/zima sa však týmto nekončí. Buďte in, buďte on-line s F&F na www.F-F.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.