Jimmy Choo FLASH – Ultramoderná vôňa zostavená z bielych kvetín

Očakávanie. Vzrastanie napätia. Vzrušenie. Chvíle, kedy žena cíti tlkot vlastného srdca, keď sa pripravuje na večer pravej zábavy. Práve tu začína príbeh FLASH, novej vône Jimmy Choo.

Kreatívna riaditeľka značky Jimmy Choo, Sandra Choi, si vytvorila vlastnú víziu múzy vône Jimmy Choo FLASH a pocitov, ktoré by táto vôňa mala vyvolávať. Podľa nej, „FLASH vyjadruje príval vzrušenia a uvedomenia si vlastnej sily, keď si žena obúva pár sexy topánok. Výrazný a perlivý charakter vône to perfektne zachytáva.“

FLASH je slnečná kvetinová vôňa zostavená okolo buketu bielych kvetín. Je energická aj zmyselná, evokuje prísľub, vzrušenie aj búrlivú náladu, keď sa žena chystá von. FLASH odráža chvenie pred vykročením na červený koberec, zábavu v nočnom klube, aj čaro, ktoré má v sebe obliekanie sa na ktorúkoľvek významnú príležitosť. Zachytáva okamih čistého hedonizmu, v ktorom na seba narážajú adrenalín a sebavedomie.

Jimmy_Choo_Flash_KVPríbeh

Očakávanie. Vzrastanie napätia. Vzrušenie. Chvíle, kedy žena cíti tlkot vlastného srdca, keď sa pripravuje na večer pravej zábavy. Práve tu začína príbeh FLASH, novej vône Jimmy Choo.

Kreatívna riaditeľka značky Jimmy Choo, Sandra Choi, si vytvorila vlastnú víziu múzy vône Jimmy Choo FLASH a pocitov, ktoré by táto vôňa mala vyvolávať. Podľa nej, „FLASH vyjadruje príval vzrušenia a uvedomenia si vlastnej sily, keď si žena obúva pár sexy topánok. Výrazný a perlivý charakter vône to perfektne zachytáva.“

FLASH je slnečná kvetinová vôňa zostavená okolo buketu bielych kvetín. Je energická aj zmyselná, evokuje prísľub, vzrušenie aj búrlivú náladu, keď sa žena chystá von. FLASH odráža chvenie pred vykročením na červený koberec, zábavu v nočnom klube, aj čaro, ktoré má v sebe obliekanie sa na ktorúkoľvek významnú príležitosť. Zachytáva okamih čistého hedonizmu, v ktorom na seba narážajú adrenalín a sebavedomie.

Luxusný, jagavý, mnohotvárny ako krištáľ. Flakón vône Jimmy Choo FLASH evokuje blesk fotoaparátov dotieravých reportérov. FLASH je vôňa pre modernú mestskú ženu. Provokačnú a trochu nezbednú, tú, ktorá porušuje konvencie. Rada podstupuje riziko, je očarujúca, odvážna a príťažlivá.

Vôňa

FLASH je vôňa zložená z bielych kvetín, ktoré pôsobia energicky, inštinktívne a provokačne. Tvorkyňa vône, Christine Nagel, hovorí: „Vôňu FLASH som vytvorila pre sebavedomú mestskú ženu Jimmy Choo: sexy, sofistikovanú, rebelku. Predstavovala som si zvuk jej podpätkov na uliciach New Yorku, Londýna a Paríža.“

Vôňu otvárajú ružové korenie, mandarínka a jahoda, ktoré znamenajú svieži, iskrivý úvod. Akonáhle ich intenzita začne ustupovať, rozvíjajú sa tóny srdca zložené z výrazných, exotických bielych kvetín, tuberózy, jazmínu a bielej ľalie, s celou ich silou a sexy charakterom. Základ tvoria biele pudrové dreviny, zanechávajúce trvalý dojem zvodnosti a zmyselnosti. „Jimmy Choo je jednoznačne značka ženskosti, a preto aj nová vôňa potrebovala zmyselný základ. Zvolila som tóny bielych drevín, ktoré vynikajú ženským sofistikovaným dotykom, ale zachovávajú si dostatok jasu a svetla.“, hovorí Christine Nagel.

„Christine Nagel je moderná umelkyňa vo svete vôní. Jej voňavý štýl je definíciou modernosti, no jej jemnocit je výnimočne ženský a luxusný.“, poznamenáva Sandra Choi.

Pyramída tónov

Hlava: ružové korenie, mandarínka, jahoda.

Srdce: tuberóza, jazmín, biela ľalia.

Základ: heliotrop, biele dreviny.

Flakón

„V našom ponímaní sú vône jedným z módnych doplnkov. Chceme, aby ženy pri ich nakupovaní cítili rovnaké vzrušenie, ako keď si vyberajú pár topánok, či kabelku.“ Sandra Choi

Flakón sa inšpiruje modernistickým krištáľovým lustrom zo 70-tych rokov a prezentuje sa spojením krištáľu, skla a kovu. V duchu príbehu vône odhaľuje hru svetla a vydáva trblietavý, žiarivý efekt. Doplnkom hranatých línií sú drobné sklenené výčnelky na troch stranách flakónu.

Farba flakónu sa inšpiruje ultrafialovým svetlom nočných klubov a bleskom fotoaparátov. Pôsobí moderne a elektrizujúco. Mnohotvárny uzáver evokuje odrazy krištáľu a zdobí ho luxusný prvok v podobe úzkeho kovového štítku.

Trblietavé vonkajšie balenie žiari takmer ako diamant a pri dopade svetla vydáva tisícky jemných odrazov. Žiarivosť a lesk zodpovedajú vzrušujúcemu charakteru samotnej vône.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.