DOKONALÁ VĎAKA ORIFLAME

Život moderných žien je naozaj hektický: stíhajú kariéru i výchovu detí, venujú sa priateľom, rušným zábavám, koníčkom i športu, riešia bývanie, ale i nedostatok spánku, nevyváženú stravu a znečistené životné prostredie. Negatívne vplyvy nečistôt, stresu a únavy sa však prejavia veľmi rýchlo. Hĺbkový výskum pleti mladých žien medzi dvadsiatkou a tridsiatkou, ktorý uskutočnili vedci z Výskumného a vývojového centra Oriflame, ukázal, že už v tomto veku naša pleť trpí pre znečistené prostredie: je nevýrazná, s nejednotným tónom a nerovnou textútou. Kľúčom k jej bezchybnému vzhľadu je pravidelná starostlivosť. Preto vám prinášame novinku pre dokonalú a žiarivú pleť, True Perfection, nový rad pleťovej kozmetiky. Objavte zázračné účinky perzského hodvábnika a buďte dokonalá za každých okolností vďaka Oriflame.

True Perfection: hodvábna staroslivosť pre dokonalú pleť

30871 Zdokonalujuci-dennx-krem-True-Perfection-7444-cmyk-300dpi (1)Život moderných žien je naozaj hektický: stíhajú kariéru i výchovu detí, venujú sa priateľom, rušným zábavám, koníčkom i športu, riešia bývanie, ale i nedostatok spánku, nevyváženú stravu a znečistené životné prostredie. Negatívne vplyvy nečistôt, stresu a únavy sa však prejavia veľmi rýchlo. Hĺbkový výskum pleti mladých žien medzi dvadsiatkou a tridsiatkou, ktorý uskutočnili vedci z Výskumného a vývojového centra Oriflame, ukázal, že už v tomto veku naša pleť trpí pre znečistené prostredie: je nevýrazná, s nejednotným tónom a nerovnou textútou. Kľúčom k jej bezchybnému vzhľadu je pravidelná starostlivosť. Preto vám prinášame novinku pre dokonalú a žiarivú pleť, True Perfection, nový rad pleťovej kozmetiky. Objavte zázračné účinky perzského hodvábnika a buďte dokonalá za každých okolností vďaka Oriflame.

True Perfection: hodvábna staroslivosť pre dokonalú pleť

Všetky výrobky radu True Perfection obsahujú vzácny výťažok z albízie, perzského hodvábneho stromu. Vysokoúčinná prírodná aktívna látka z hodvábne jemných kvetov je bohatá na aminokyseliny a minerálne látky. Pôsobí na pokožku v bunkovej úrovni a neutralizuje nečistoty v kožných bunkách, zodpovedné za unavene vyzerajúcu pleť. Výsledkom je dokonalejšia, viditeľne žiarivejšia a hodvábne jemná pleť.

Okamžitá revitalizácia

30873 serum-True-Perfection-7446-cmyk-300dpi (1)Vysokoúčinné a rozjasňujúce Revitalizačné sérum True Perfection Miracle s revolučným komplexom InstantGlow s mikroperličkami rozptyľujúcimi svetlo pleť okamžite rozžiari, zjednotí jej tón a zanechá jej textúru hladšiu. Obsahuje výťažok z perzského hodvábneho stromu, neutralizujúeho znečistenie vo vnútri buniek.

Revitalizačné sérum True Perfection, kód 30873, cena 14,99 €, str. 3. Používajte pred nanesením denného krému, množstvo približne vo veľkosti hrášku aplikujte na vyčistenú pleť.

Presvedčte sa na vlastné oči: Pri klinických a spotrebiteľských testoch sa ukázal mimoriadny účinok z Revitalizačného séra True Perfection. Okamžite dokonalejšiu pleť a zlepšenie jasu pleti potvrdilo až 95 % žien. Po 2 týždňoch používania ženy uviedli hladšiu štruktúru pleti, menej viditeľné vrásky, jednotnejší tón i zdravšiu pleť.

Hodvábna starostivosť

Denný hydratačný krém True Perfection zvyšuje hydratáciu pleti, zjednocuje jej tón, vyhladzuje ju a rozžiaruje. Výživný a účinný Obnovujúci nočný krém True Perfection s ľahkou konzistenciou vyhladí prvé mimické vrásky, zdokonalí tón pleti, osvieži ju a odstráni prejavy únavy.

Denný hydratačný krém True Perfection, kód 30871, cena 12,99 €. Pre výborné výsledky aplikujte po nanesení séra každé ráno. Obnovujúci nočný krém True Perfection, kód 30872, cena 12,99 €, str. 5. Nanášajte na vyčistenú pleť.

Vedeli ste, že… v tradičnej čínskej medicíne sa výťažkom z albízie lieči srdce a upokoje duša? Moderná medicína už overila jeho výnimočné antidepresívne účinky. Strom albízie prezývajú aj spaci strom či nočný spáč, pretože v noci alebo aj počas dažďa si listy chráni tak, že si ich pomaly uzavrie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.