Doprajte partnerovi povzbudzujúce osvieženie

PS-SKIN-DUSCHDAS-ForMen-FL-250ml-8816809-C1Chcete, aby bol váš partner po sprchovaní dobre naladený a cítil sa plný energie? Doprajte mu ten pravý osviežujúci pôžitok zo sprchovania s pánskym radom sprchovacích gélov a šampónov 2v1 Radox Sport, Radox Noire a Radox For Men.

Po prebudení, po náročnom dni v práci, po športovom výkone, ale aj pri cestovaní je na nezaplatenie dať si dokonale osviežujúcu sprchu, ktorá dodá chuť ísť do všetkého opäť naplno. Chcete ju dopriať svojmu partnerovi? Kúpte mu sprchovací gél z pánskeho radu sprchovacích gélov a šampónov 2v1 Radox, ktoré dokážu vášmu partnerovi rozprúdiť krv v žilách.

Pánsky sprchovací gél a šampón 2v1 Radox Noire prichádza s osobitou osviežujúcou vôňou exotického dračieho ovocia a bobúľ Camu Camu. Je váš partner skôr priaznivcom citrusových vôní a rád športuje? Nechajte ho ponoriť sa do príjemného spojenia citrónovej trávy a morskej soli s pánskym sprchovacím gélom a šampónom 2v1 Radox Sport, ktorý mu prinesie príjemnú vzpruhu aj po náročnom športovom výkone.

Preferuje skôr mužné vône? Sprchovací gél a šampón 2v1 Radox For Men vie, čo muži potrebujú. Jeho svieža a podmanivá vôňa dodá vášmu partnerovi pozitívnu energiu a povzbudenie na celý deň. Tento variant sprchovacieho gélu a šampónu 2v1 je k dispozícii aj vo veľkom 500 ml balení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.