Mary Kay predstavuje nový prípravok na vyplnenie hlbokých vrások

Zbavte sa viditeľných vrások s Mary Kay® TimeWise Repair™ Volu-Fill™ Krémom na vyplnenie hlbokých vrások. Najnovší prípravok rady TimeWise Repair™ – Volu-Fill™ Krém na vyplnenie hlbokých vrások má jediné zameranie – pôsobí priamo na hlboké vrásky a poskytuje im špeciálnu starostlivosť, ktorú potrebujú.[1] V osemtýždňovej nezávislej klinickej štúdii 100% žien potvrdilo zlepšenie vzhľadu a zníženia intenzity vrások.[2] Volu-Fill™ Krém na vyplnenie hlbokých vrások bol vyvinutý tak, aby vyplnil a viditeľne vyrovnal problémové miesta, kde mimika tváre zanechala svoje výrazné stopy – na čele, okolo pier a očí, dokonca i medzi obočím, kde sa vrásky tak ťažko odstraňujú, a tam, kde sa na tvári vrývajú vrásky od úsmevu, ktoré môžu lemovať ústa od nosa až k brade. (A keď má takýto vplyv na hlboké vrásky, predstavte si, čo môže dokázať s jemnými linkami!) Vďaka retinolu a exkluzívnemu Volu-Fill™ Complexu prináša nielen okamžite viditeľné zmeny, ale i účinky viditeľné po dlhšom používaní.

TWRepair_VoluFill_Krém na vyplňovanie hlbokých vrásokZbavte sa viditeľných vrások s Mary Kay® TimeWise Repair™ Volu-Fill™ Krémom na vyplnenie hlbokých vrások. Najnovší prípravok rady TimeWise Repair™ – Volu-Fill™ Krém na vyplnenie hlbokých vrások má jediné zameranie – pôsobí priamo na hlboké vrásky a poskytuje im špeciálnu starostlivosť, ktorú potrebujú.[1] V osemtýždňovej nezávislej klinickej štúdii 100% žien potvrdilo zlepšenie vzhľadu a zníženia intenzity vrások.[2] Volu-Fill™ Krém na vyplnenie hlbokých vrások bol vyvinutý tak, aby vyplnil a viditeľne vyrovnal problémové miesta, kde mimika tváre zanechala svoje výrazné stopy – na čele, okolo pier a očí, dokonca i medzi obočím, kde sa vrásky tak ťažko odstraňujú, a tam, kde sa na tvári vrývajú vrásky od úsmevu, ktoré môžu lemovať ústa od nosa až k brade. (A keď má takýto vplyv na hlboké vrásky, predstavte si, čo môže dokázať s jemnými linkami!) Vďaka retinolu a exkluzívnemu Volu-Fill™ Complexu prináša nielen okamžite viditeľné zmeny, ale i účinky viditeľné po dlhšom používaní.

Účinky:

Zloženie s cielenými účinkami ihneď vyplní hlboké vrásky a pomáha zlepšiť ich vzhľad v priebehu času. 1

Viditeľne vyplňuje všetkých šesť namáhaných oblastí:

o    Vrásky na čele

o    Vrásky medzi obočím

o    Vrásky okolo očí

o    Vrásky tvoriace sa pri úsmeve

o    Vertikálne vrásky okolo pier

o    Vrásky od kútikov úst dolu k brade

100% žien potvrdilo zlepšenie vzhľadu a zníženie intenzity vrások. 2

Okamžite vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje vzhľad pleti.

Hlboké vrásky sú viditeľne vyplnené.

Retinol pomáha vrásky minimalizovať.

Nevytvára šupiny, nedrobí sa a vstrebáva sa dostratena.

Ako funguje:

Najnovšia TimeWise Repair™ inovácia kombinuje účinky koncentrovaného retinolu so schopnosťou kyseliny hyalurónovej a flexibilných elastomérov viditeľne zvýšiť objem pleti. Vďaka tomu zaistí účinky, ktoré uvidíte hneď a ďalšie zaznamenáte v priebehu času. Úzka špička aplikátora umožní presnú aplikáciu tam, kde je to najviac potrebné – do hlbokých vrások. Krém splynie s pleťou bez akejkoľvek stopy, takže je ideálny na všetky tóny pleti.

[1] Výsledky predstavujú viditeľné zlepšenie pleti po osemtýždňovej nezávislej klinickej štúdii, v ktorej 45 žien používalo tento prípravok ráno a večer.

[2] Výsledky predstavujú meranie intenzity vrások po osemtýždňovej nezávislej klinickej štúdii, v ktorej 31 žien používalo tento prípravok ráno a večer. Intenzita vrások bola posudzovaná podľa viditeľnej dĺžky, šírky a počtu hlbokých vrások.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.