Nadčasové a dizajnové kúsky od F&F Home

FF Home - www.modernysvet.skStarožitný nádych interiérov je obľúbený a aktuálny v každom období. Ak túžite po elegancii vo vašom domove, ktorá pretrvá niekoľko sezón, potom vás poteší niektorý z kolekcie bytových doplnkov F&F Home Collection. Trendová línia GRACE je synonymom skutočného pôvabu vďaka svojej vkusnej palete farieb, v ktorej sa nežne prelína béžová, sivá, krémová a púdrová ružová.

prmediastore_LR_2005114800940_Collection_hammered_metal_vaseUž s niekoľkými kúskami tak dokážete ľahko pretvoriť vašu obývačku na sofistikované miesto stretnutí či odpočinku. K dispozícii je niekoľko dekoračných vankúšov s kvalitnou povrchovou úpravou a štýlovými vzormi ako napríklad strihané zamatové tkaniny ozdobené korálikmi, výraznejšou bordúrou či flitrovými aplikáciami.

Fotorámiky s bielym, alebo anticky zlatým ornamentovým lemovaním zaručene upútajú pozornosť a dodajú osobitý charakter ktorémukoľvek miestu vo vašom príbytku. K nenápadnejším detailom môžeme na záver pridať aj jeden či dva výraznejšie. Nápadná keramická váza so striebornou, pásikovou štruktúrou bude skvostnou bodkou na záver.

RADOSŤ BÝVAŤ S F&F HOME! Inšpirujte sa na www.F–F.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.