NOVINKY ZO SVETA DOMÁCICH SPOTREBIČOV OD ETA

Spoločnosť ETA opäť poteší nejednu slovenskú domácnosť. Na jeseň prichádza hneď s niekoľkými novinkami. O radosť z vysávania sa postará robotický vysávač ETA Bolero, alergikov a majiteľov domácich zvieratiek zas nadchne tichý podlahový vysávač ETA Manoa. Ďalšou zaujímavosťou, ktorou sa ETA môže popýšiť, je získanie ocenenia „best-seller“ za svojho kuchynského robota ETA Gratus, na ktorý teraz nadväzuje funkciami nabitá novinka ETA Gratus Maxipasta.

Robotický vysávač ETA Bolero – vysávanie nikdy nebolo jednoduchšie

ETA robotický vysávač - www.modernysvet.skŠikovný robotický vysávač ETA Bolero vám ušetrí more času a vy tak budete môcť získaný čas využiť na oveľa príjemnejšie aktivity. Prečo? Nielenže sám vysáva, navyše plní i funkciu mopu, ktorý je súčasťou balenia. Dvojitá rotačná kefka veľmi dobre uprace samotné podlahy, dve postranné kefky zas okolie stien. Robotický vysávač ETA Bolero sa postará o maximálne vysokú úroveň čistoty, pretože je extra vybavený vlastným textilným filtrom, ktorý zachytí všetky špinky. Model disponuje špeciálnymi bezpečnostnými senzormi (tzv. elektronickými závorami), ktoré zabraňujú vysávaču pádu z výšky alebo zo schodov. Nechýba mu ani senzor miery znečistenia, ktorý nastaví a upraví jeho upratovací režim. V ponuke sú k dispozícii dva programy – automatický a lokálny. Taktiež si môžete zvoliť dve rýchlosti pohybu vysávača. Jednoduché nastavenie na LCD displeji alebo pomocou diaľkového ovládača je veľmi intuitívne. Model umožňuje nastavenie času alebo dňa vysávania, počas ktorého necháte Bolero samostatne pracovať. Po vykonanej práci sa sám vráti do nabíjacej stanice, ktorú môžete pripevniť na stenu. Nabitý vysávač vydrží pracovať 90 min. Na model Bolero ETA ponúka predĺženú záruku 5 rokov.

Podlahový vysávač ETA Manoa – pre alergikov a domácnosti so zvieracími miláčikmi

ETA  - vysávačNovinka, vysávač ETA Manoa, je vreckový vysávač, ktorý disponuje vysoko úsporným, no zároveň výkonným ECO motorom s príkonom 900W, ktorého bonusom je jeho aktívna ochrana proti spáleniu. Súčasťou je aj elektronická regulácia sacieho výkonu. O nadštandardnú filtráciu sa stará účinný HEPA filter triedy 12 s účinnosťou 99,5%. Nečistoty sú zhromažďované v hygienickom prachovom vrecúšku Unibag s objemom 3 l. Výhodou je aj veľmi tichý chod 74 dB. Extrémne veľký akčný rádius až 11 m umožňuje dosah aj do vzdialenejších miest bez nutnosti prepájania napájacieho kábla, ktorý sa navíja automaticky. Vysávač je k dispozícii v troch farebných prevedeniach – bielom, modrom, červenom, ktoré sa trochu líšia dodávaným príslušenstvom. Biely model disponuje bohatou nádielkou vo výbave. Okrem univerzálnej podlahovej hubice s vysúvacou kefkou a parketovej hubice obsahuje aj špeciálnu vzduchovú turbokefku, ktorú ocenia alergici alebo majitelia domácich zvieratiek. Praktické rozmery a nízka hmotnosť vysávača umožňujú jednoduché uskladnenie a manipuláciu. Na motor modelu ETA Manoa poskytuje ETA predĺženú záruku po dobu 5 rokov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.