Prvou globálnou veľvyslankyňou značky NYC sa stala Demi Lovato

Demi Lovato - www.modernysvet.sk

 

 

NYCSpoločnosť Coty Inc. oznámila začiatok spolupráce s multiplatinovou umelkyňou a herečkou Demi Lovato, ktorá sa stala vôbec prvou globálnou veľvyslankyňou značky NYC.  Umelkyňa sa predstaví v globálnom marketingu a sociálnych kampaniach značky NYC New York Color cosmetics. Lovato, ktorá práve odštartovala svetové turné, sa objaví v svojej prvej reklamnej kampani pre značku NYC New York Color na začiatku roka 2015. S jej odvážnym a hravým prístupom ku kráse Demi Lovato nasleduje misiu značky NYC New York Color, ktorá prináša módne, inovatívne a cenovo veľmi prijateľné kozmetické produkty inšpirované najhorúcejšími trendmi z módnej scény New Yorku.

„Sme naozaj radi, že môžeme privítať talentovanú Demi Lovato v rodine značky NYC New York Color,“ komentuje Johanna Businelli, marketingová riaditeľka divízie Color Cosmetics, Coty Inc. Mladistvé, moderné cítenie Demi, jej odvážny štýl a rôznorodé pôsobenie perfektne reprezentujú hodnoty značky NYC New York Color. Pôsobivý spoločenský vplyv Demi nám pomôže osloviť mladú generáciu a zároveň sa prepojiť s jej fanúšikmi. Prístup a ochota Demi hrať sa s farbami a módnymi trendmi stelesňujú ducha značky NYC NewYork Color. “

„Som skutočne nadšená zo spolupráce so značkou NYC New York Color,“ hovorí Demi Lovato. „Ich produkty si skvele pohrávajú s rôznymi looky a trendy, navyše sú cenovo dostupné pre všetkých!“

Lovato reprezentuje celý rad produktov značky NYC New York Color zahŕňajúce očné tiene, maskary, farby na pery, púdre a laky na nechty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.