Spravte si ŠTÝLOVÝ HALLOWEEN s F&F HOME

F & F - www.modernysvet.skAmerický sviatok sprevádzaný tekvicami, zombie, upírmi či pavučinovými dekoráciami slávi čoraz väčšie úspechy aj v našich končinách. F&F Home má niekoľko tipov, ako si spríjemniť domácnosť v typických halloweenskych farbách – oranžovej a čiernej.

Je úplne pochopiteľné, ak netúžite po okázalých dekoráciách. Vyskúšajte vymeniť vankúše a na striedačku uložiť čierne s oranžovými. Na stole môže horieť sviečka s decentnou čiernou mašličkou z aktuálnej kolekcie F&F Home. Atmosféru dotvorí aj pot – pourri.

F&F HomeRiešením ako preniesť Halloween do kuchyne sú štýlové hrnčeky a misky. Urobte si kakao alebo tekvicovú polievku, prikrite sa príjemnou oranžovou dekou a pohoda s vyloženými nohami neskončí.

Chcete “temné” stolovanie? Čierne z aktuálnej línie China Girl bude s oranžovými taniermi vyzerať ideálne. Pridajte elegantné poháre na oranžovej stopke a halloweenska večera pre priateľov môže začať.

RADOSŤ BÝVAŤ S F&F HOME!

Inšpirujte sa na www.F–F.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.