ZIMNÉ POTEŠENIE PRE VAŠU POKOŽKU – súťaž

Bioderma vizual - www.modernysvet.skPočas chladných mesiacov ohrozujú pleť aj kožu celého tela predovšetkým studený vietor a mráz. Stavte na pravidelnú a kvalitnú starostlivosť, aby ste sa mohli po celú zimu cítiť dobre a v bezpečí.

RIEŠENIE PRE CELÚ RODINU

Atoderm Krém 500mlLaboratoire BIODERMA predstavuje Atoderm Výživný telový krém, ktorý sa postará o pokožku so sklonom k vysušovaniu a  s atopickým ekzémom. Vďaka jeho výnimočnému zloženiu sa zbavíte aj červených škvŕn a nepríjemných šupiniek. Na telo i tvár ho môžu používať nielen dospelí, ale aj deti spolu so svojimi mamičkami, pretože neobsahuje žiadne parfumy ani dráždivé látky.

CHYTRÉ ZLOŽENIE

Prednosťou krému Atoderm je v prvom rade schopnosť obnovovať hydrolipidický film pokožky alebo jej ochrannú bariéru. Antidehydratačné zložky umožňujú zadržať vodu vo vyšších vrstvách kože, čím zabraňujú jej odparovaniu. Ďalšie aktívne ingrediencie spevňujú kožnú bariéru a efektívne zabraňujú podráždeniu.

Zvoľte účinné riešenie v podobe Atoderm Výživného telového krému. Pokožka jeho použitím získava vynikajúcu odolnosť, je na dotyk jemná, vláčna a pružná, skrátka taká, o akej ste vždy snívali. Dostanete ho vo výhodnom balení 500 ml. Exkluzívne v lekárni. www.atoderm.sk

Súťaž! Bioderma a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o Atoderm Výživný telový krém, ktorý môžu vyhrať piati z vás. Súťažná otázka: Ako sa volajú dve BIODERMA novinky z radu ATODERM? Odpoveď nájdete na www.atoderm.sk

Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 10.novembra.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.