Aj vy sa obávate pochmúrneho jesenného obdobia, ktoré môže ohroziť vaše zdravie?

Walmark -Hliva ustricová - www.modernysvet.skTeplotné výkyvy počasia, každoročná chrípková sezóna, zlá životospráva či dlhodobý stres – to všetko negatívne vplýva na imunitný systém. Tradičná východná medicína však pozná účinný recept na jeho ochranu už niekoľko tisíc rokov, ktorého súčasťou sú okrem vysokého množstva hlivy aj ďalšie vzácne huby – Reishi (Ganoderma lucidum) a Kordyceps čínsky (Cordyceps sinensis). Predtým si ich mohli dopriať iba čínski cisári a vyvolení, dnes prichádza ich skrytá prírodná sila do našich lekární v podobe výživového doplnku Hliva ustricová Premium. Navyše, priaznivé účinky húb na ľudský organizmus dopĺňa železo na zníženie únavy.  

Zoznámte sa s novým výživovým doplnkom, ktorého vývoj vychádzal z poznatkov tradičnej čínskej medicíny overenej stovkami generácií čínskych lekárov. Prispeje ľudskému organizmu nielen v náročnom období chrípkových epidémií, ale aj pri záťaži či oslabení imunity v dôsledku vonkajších vplyvov zo životného prostredia. Trojitá sila a účinok húb Hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus), Reishi (Lesklokôrky lesklej – Ganoderma lucidum) a Cordycepsu čínskeho (Cordyceps sinensis) v kombinácii so železom sú jedinečným zložením, ktoré na Slovensku doposiaľ nebolo. Hliva ustricová Premium od spoločnosti Walmark je vďaka tomu tým najlepším prostriedkom v podpore imunity, pri zvýšení fyzickej kondícii či znižovaní hladiny cholesterolu. Do rodiny produktov s obsahom tejto huby (Hliva ustricová Forte a Hliva ustricová pre deti) tak pribudol ďalší, svojím zložením jedinečný výživový doplnok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.