ČAROVNÉ VIANOCE S ORIFLAME

Vianoce, krásne, voňavé a čarovné sviatky rodiny, už klopú na dvere. Vychutnajte si sviatočné dni plné lásky a pohody pečením medovníkov a stavaním snehuliakov. Venujte svoj čas rodine a nákupy nechajte na nás: prekvapte svojich najbližších bohatou nádielkou od Oriflame. Dajte si poradiť s výberom, v našom vianočnom katalógu máme pre vás osvedčené tipy na tie najčarovnejšie prekvapenia, ktoré každý ocení! Potešte svojich blízkych voňavými darčekmi, milými drobnôstkami či skvelými a praktickými pomocníkmi, ktorými im spríjemnite každý deň. Veselé a šťastné Vianoce vám vykúzli Oriflame!

Ovládnite jeho srdce

Legendy hovoria, že zvodná Kleopatra opantala Marka Antonia tajným umením zvádzania. Aby podľahol jej kúzlu, vybrala sa na plavbu po Níle na veslici s plachtami navoňanými esenciou ylang ylang. Omamný vánok sa okamžite zmocnil srdca mocného rímskeho generála a tak sa začal písať príbeh najväčšej a najslávnejšej lásky. Inšpirujte sa múdrou egyptskou vládkyňou a ako nadčasová a podmanivá femme fatale zveďte muža svojich snov novou Toaletnou vodou Possess.

Vianoce, krásne, voňavé a čarovné sviatky rodiny, už klopú na dvere. Vychutnajte si sviatočné dni plné lásky a pohody pečením medovníkov a stavaním snehuliakov. Venujte svoj čas rodine a nákupy nechajte na nás: prekvapte svojich najbližších bohatou nádielkou od Oriflame. Dajte si poradiť s výberom, v našom vianočnom katalógu máme pre vás osvedčené tipy na tie najčarovnejšie prekvapenia, ktoré každý ocení! Potešte svojich blízkych voňavými darčekmi, milými drobnôstkami či skvelými a praktickými pomocníkmi, ktorými im spríjemnite každý deň. Veselé a šťastné Vianoce vám vykúzli Oriflame!

Oriflame - Posses - www.modernysvet.skOvládnite jeho srdce

Legendy hovoria, že zvodná Kleopatra opantala Marka Antonia tajným umením zvádzania. Aby podľahol jej kúzlu, vybrala sa na plavbu po Níle na veslici s plachtami navoňanými esenciou ylang ylang. Omamný vánok sa okamžite zmocnil srdca mocného rímskeho generála a tak sa začal písať príbeh najväčšej a najslávnejšej lásky. Inšpirujte sa múdrou egyptskou vládkyňou a ako nadčasová a podmanivá femme fatale zveďte muža svojich snov novou Toaletnou vodou Possess.

Trvácna a iskrivá  toaletná vôňa Posses v exkluzívnom flakóne má vďaka ingredienciám podobným ľudským feromónom skutočnú silu zvádzať.  Vo vrchných tónoch ho očarí kráľovský ananás, frézia a svieži grapefruit. Srdce vône náruživo bije v tónoch exotického kvetu ylang ylang, čerstvých malín a jemných kvetov pomarančovníka. Nakoniec mu podľahnete v základe vône plnej  teplých akordov zemitého a tmavého santalového dreva, exotického pačuli a madagaskarskej  vanilky.

Parfumovanú vôňu Possess môžete mať za špeciálnu cenu 14,99 € pri nákupe za 20 € z tohto katalógu, str. 3. Vôňu dokonale dopĺňa exkluzívna kolekcia doplnkov: Listová kabelka Possess, kód 27928, a Náramok Possess, kód 27927, cena 16,99 € a 7,99 €, str. 5.

Vedeli ste, že… exkluzívna kvetina ylang ylang, veľmi silné afrodiziakum, pochádza z Komorských ostrovov? Tie sú domovom parfumových olejov najjemnejšej kvality. Kvety rastúce v tomto jedinečnom podnebí sa zberajú ručne, s mimoriadnou pozornosťou, a práve starostlivo vybrané zložky zaručujú vysokú trvácnosť vône Possess.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.