Krst knižky Ako prežiť dobu jedovú

Krst knižky Ako prežiť dobu jedovú - www.modernysvet.skNovinku, knižnú publikáciu Ako prežiť dobu jedovú Vydavatelstva Priroda pokrstili na veltrhu BIBLIOTEKA 2014v rámci odbornej prednášky prof. Anna Strunecká, prof. Jiří Patočka a moderátorka Andy Timková. Po nesmierne zaujímavej besede nasledovali zvedavé otázky publika…

Ako prežiť dobu jedovú - www.modernysvet.sk

 

Táto knižka je užitočným sprievodcom všetkým tým, ktorí nečakajú na čarovnú pilulku, ale berú zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk. Autorka bestsellerov o dobe jedovej, prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSC, považuje za dôležité informovať o možnostiach prevencie civilizačných ochorení a upozorňovať na riziká modernej doby , spojené napríklad s očkovaním , konzumáciou liekov či prídavných látok do potravín , ale aj na úskalia niektorých alternatívnych metód. V najnovšej knihe, Ako prežiť dobu jedovú, sa popri aspartámu , statínov , umelých farbív a hormonálnych disruptorov venuje aj rizikám konzumácia sóje , Coca – Coly či populárneho MMS .
„Píšem iba o tom , čomu rozumiem a pre čo nachádzam podklady v odbornej literatúre . Nikoho nenútim, aby mi veril a svoje názory šírim iba tam, kde ich ľudia chcú počúvať, “ hovorí autorka rady populárnych publikácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.