Spomaľte čas s Omladzujúcim pleťovým sérom Time Reversing Intense!

Pokožku na krku často zanedbávame, práve ona je však najväčšmi vystavená všetkým vonkajším nepriaznivým vplyvom a ako prvá prezrádza náš vek. Omlaďte svoju pleť s Omladzujúcim pleťovým sérom Time Reversing Intense! Hodvábne pleťové sérum s protivráskovým účinkom je špeciálne vyvinuté na vyhladenie a spruženie pleti tváre, krku i brady. Vďaka trojici aktívnych liftingových zložiek redukuje starnutie a vypína pleť. Kyselina hyalurónová vypĺňa existujúce vrásky, redukuje ich viditeľnosť a podporuje tvorbu kolagénu. Komplex ProLift spevňuje pleť, vypína a zmierňuje jej ochabovanie. Genistein SOY a komplex Amino+ obnovuje hustotu pleti a omladzuje ju.

Oriflame Omladzujúce sérum - www.modernysvet.skPokožku na krku často zanedbávame, práve ona je však najväčšmi vystavená všetkým vonkajším nepriaznivým vplyvom a ako prvá prezrádza náš vek. Omlaďte svoju pleť s  Omladzujúcim pleťovým sérom Time Reversing Intense! Hodvábne pleťové sérum s protivráskovým účinkom je špeciálne vyvinuté na vyhladenie a spruženie pleti tváre, krku i brady. Vďaka trojici aktívnych liftingových zložiek redukuje starnutie a vypína pleť. Kyselina hyalurónová vypĺňa existujúce vrásky, redukuje ich viditeľnosť a podporuje tvorbu kolagénu.

Komplex ProLift spevňuje pleť, vypína a zmierňuje jej ochabovanie. Genistein SOY a komplex Amino+ obnovuje hustotu pleti a omladzuje ju.

Omladzujúce pleťové sérum Time Reversing Intense, kód 30836, cena 14,99 €, str. 59. Omladzujúce sérum je určené od 55 rokov, nanášajte pod denný/nočný krém. Presvedčte sa na vlastné oči: Až 73 % žien potvrdilo, že ich pleť na krku vyzerá krajšie a mladšie. Spotrebiteľského testu sa zúčastnilo 79 žien.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.