Tip na vianočný darček: Tlakomer s online aplikáciou

Darcekove balenieTensoval duo control USB 2014 SK 300dpi CMYK_40Tlakomer Tensoval duo control je najvyšší model tlakomerov značky Hartmann-Rico pre domáce meranie krvného tlaku. Kombináciou dvoch metód merania dosahuje veľmi presné výsledky a dokáže zmerať tlak aj pri arytmii srdca. Súčasne meria aj pulzovú frekvenciu. Má intuitívne ovládanie, čitateľný displej, veľké tlačidlá, zvukové upozornenia a patentovanú manžetu pre presné priloženie a bezbolestné nafúknutie.

Vedie profily 2 osôb a do pamäte uloží 2×60 namerných hodnôt. Na vyhodnotenie profilov používa aj webovú aplikáciu, na ktorú sa pripojí cez počítač prostredníctvom USB kábla. Aplikácia stiahne uložené data a vyhotoví tabuľky a grafy pre ďalšiu analýzu. Prehľady možno vytlačiť pre potreby lekára.

Pre vianočné obdobie je dostupné darčekové balenie s manžetami dvoch veľkostí, batériami a sieťovým adaptérom za odporúčanú cenu 116,16 Eur. www.tensoval.sk

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.