Zdravie ukryté v minerálnej vode

LogoGemerka je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu unikátna slovenská minerálna voda. Jej pravidelné pitie vhodne dopĺňa dennú potrebu životne dôležitých minerálov vápnika a magnézia, v optimálnom pomere 3:1 (Ca:Mg), čím pomáha zvládať každodenný stres, únavu a vracia rovnováhu do života. Doprajte svojmu telu rovnováhu a žite v harmónii. Gemerka je ten prvý krok k vašej telesnej i duševnej pohode.

Efektívna kombinácia magnézia a vápnika

Kombinácia magnézia a vápnika zmierňuje príznaky únavy, pomáha pri prevencii srdcových chorôb, znižuje krvný tlak, pomáha v prevencii cukrovky, utišuje nervový systém a podporuje činnosť čriev a močového mechúra. Magnézium pôsobí antistresovo, povzbudivo a má regeneračné účinky, čím oddiaľuje proces starnutia. Vápnik je nevyhnutný pre vývoj a spevnenie kostí a zubov a napomáha vstrebávaniu magnézia do tela.

Prečo trápiť telo výživovými doplnkami, keď minerály môžeme do tela dopĺňať jednoduchším a zdraviu prospešným spôsobom? Pravidelné pitie Gemerky vhodne dopĺňa dennú potrebu životne dôležitých minerálov, čím vracia telo do rovnováhy a nastoľuje harmóniu.

Atribúty kvality

Gemerka predstavuje svojím slovenským pôvodom, dlhoročnou tradíciou, unikátnym zložením, novým atraktívnym dizajnom a výbornou cenou tú ideálnu voľbu. Aktuálne sa na trh dostáva s novou etiketou vo variantoch 1,5l a 0,5l jemne perlivá a perlivá.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.