Darčekové kazety pre pánov

Pánska zóna

Kvalitnú telovú a vlasovú kozmetiku ocenia aj páni. Otec, brat, či priateľ, aj oni sa chcú páčiť a cítiť sa sviežo a v pohode. Vyberte im preto napríklad niektorý z nasledujúcich balíčkov:

1914520__SK_PBox_FaMen_Sport_Xmas14_366451_web_425H_425WFa Men Sportnájdu v ňom sprchovací gél Fa Active Sport pre posilnenie tela aj mysle s ošetrujúcu receptúrou s výťažkom z ginkga. Darčeková kazeta okrem toho obsahuje deosprej Fa Sport Fresh, ktorý ponúka 24-hodinovú spoľahlivú ochranu proti telesnému pachu a dlhotrvajúcu sviežosť. V balíčku Fa Men Sport Premium sa navyše nachádza aj voda po holení Fa Men Sport pre dokonalú starostlivosť po holení.

Fa Men Xtreme Refreshdarčeková kazeta pre mužov milujúcich extrémy. Sprchovací gél a antiperspirant Fa Men Extreme Refresh dodajú sviežosť a povzbudzujúcu vôňu, ktorá vydrží až do 8 hodín.

Men Protect – možno práve pre vašu polovičku je ideálnym darčekom štýlová kazeta s antiperspirantom Fa Men Xtreme Protect a šampónom na vlasy Schauma Sport Power. Ten obsahuje vysokoúčinnú receptúru s Karnitínom-T a proteínom pre stopercentnú silu a sviežosť od korienkov až po končeky.

Vaši blízki si zaslúžia, aby pod vianočným stromčekom našli darček ušitý priamo pre nich. Praktický darčekový balíček s kozmetikou Henkel prekvapí a poteší, a tak určite nezapadne prachom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.