Neviete čo si obliecť na Štedrý deň?

Jeden z najkrajších dní v roku, kedy všetko na chvíľu stíchne. Svetielka jemne blikajú, rozvoniavajú dobroty a ustanú všetky hádky. Deň, keď sme so svojimi blízkymi a i oblečením chceme prispieť k slávnostnej atmosfére. F&F vie, aké veci ocení Ježiško aj celá rodina.

F&F saty-1

 

Jeden z najkrajších dní v roku, kedy všetko na chvíľu stíchne. Svetielka jemne blikajú, rozvoniavajú dobroty a ustanú všetky hádky. Deň, keď sme so svojimi blízkymi a i oblečením chceme prispieť k slávnostnej atmosfére. F&F vie, aké veci ocení Ježiško aj celá rodina.

 Elegantné šaty

Slávnostné šaty v tlmenej bordovej, ktorá sa snúbi s pohárom vína na stole či zlatej, ktorá hrá so svetlami na stromčeku, sú tou správnou voľbou. Trik je staviť na strih, ktorý neobťahuje na brušku, aby nebolo vidno všetky štedrovečerné chody.

F&F damy Nohavicová klasika

Elegantné čierne nohavice, ktoré dobre padnú každej postave sú záchranou v šatníku. Na Štedrý deň ich ozvláštni červené sako v kombinácii s bielou či bielo-čiernou blúzkou a náhrdelníkom. Po večeri už len rozopnúť gombík, vyzliecť sako a pustiť sa do sladkých dobrôt.

F&F_paniPunc dodá kravata

Klasická biela košeľa bude vyjadrovať tú pravú atmosféru v kombinácii s červenou, bordovou, tmavo-zelenou či zlatou kravatou. Odvážnejší páni so zmyslom pre humor si môžu dať kravatu s motívom roľničiek či sobov.

Pokojné a láskyplné Vianoce želá F&F!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.