Osviežte sa sladko-korenistou zimnou novinkou!

K zime patrí škorica, vanilka, klinčeky a v poslednom období sa čoraz väčšej obľube teší aj zázvor. Jeho milovníci nevedia odolať charakteristickej chuti, preto vyhľadávajú aj produkty s príchuťou zázvoru. Inšpirovať sa nechala aj minerálna voda Budiš, ktorej edícia Budiš s príchuťou Zázvor má lahodný osviežujúci charakter a sladkasto – korenistú chuť. Táto ochutená minerálna voda je vhodná na každú príležitosť či už samostatne, alebo ako súčasť miešaných nápojov.

Budiš zázvor - novinka - www.modernysvet.skK zime patrí škorica, vanilka, klinčeky a v poslednom období sa čoraz väčšej obľube teší aj zázvor. Jeho milovníci nevedia odolať charakteristickej chuti, preto vyhľadávajú aj produkty s príchuťou zázvoru. Inšpirovať sa nechala aj minerálna voda Budiš, ktorej edícia Budiš s príchuťou Zázvor má lahodný osviežujúci charakter a sladkasto – korenistú chuť. Táto ochutená minerálna voda je vhodná na každú príležitosť či už samostatne, alebo ako súčasť miešaných nápojov.

Tipy na využitie novinky Budiš s príchuťou Zázvor:

  1. Len tak samostatne – krásna farba a výrazná chuť zázvoru zláka každého „zázvoro-fila“
  2. S vianočným pečivom – jemná – korenistá chuť skvele podčiarkne korenie v každom vianočnom koláčiku
  3. K mäsu s ovocím – sladká chuť zázvoru tvorí s jedlom dokonalú harmóniu
  4. Ako aperitív – vo vysokom stopkovom pohári, vďaka svojmu perleniu, vytvorí náznak noblesy
  5. Do miešaných nápojov – napríklad Virgin Mojito fantastickej chuti dostanete, keď do Budišu s príchuťou Zázvor pridáte čerstvé lístky mäty, limetovú šťavu a trstinový cukor.

Inšpirovali sme vás k vyskúšaniu našej zázvorovej novinky? Budiš s príchuťou Zázvor je teraz dostupný v 1,5l fľaši, vo verzii jemne perlivá.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.