Vianočná atmosféra v meste i na chate s F&F Home

Sviatky pokoja a radosti sú o nezameniteľnej atmosfére. Práve detaily vytvárajú kúzlo domova. Niektoré doplnky sú univerzálne natoľko, že sa dajú inštalovať do interiéru aj po skončení Vianoc. Iné si počkajú, aby o rok opäť zažiarili. F&F Home vie, ako si zabezpečiť príjemné chvíle v meste i na chate.

prmediastore_LR_2005114703982_FF_Midas_Gold_Sequin_43cm_x_43cm_CushionZlatá, kráľovná medzi farbami, dokáže podporiť sviatočnú atmosféru a dodať jej šmrnc a dotyk luxusu. Elegantný svietnik prežiari obývačku a ostane štýlovým doplnkom aj po sviatkoch. Extravagantný flitrovaný vankúš bude na seba jednoznačne pútať pozornosť a doplniť ho môže i čierno-biely s motívom zimného mesta. prmediastore_LR_rt_FF_AW14_Christmas_04_006BChata v zime má osobité čaro, obzvlášť ak v nej trávia čas ľudia, ktorí sa majú radi. Medzi nich bude rozhodne pasovať vankúš s jeleňom, či inými zvieratami v zimnej krajine. Vianočnú vôňu podporí aj pot pouri či difuzér zdobený vianočnými motívmi a ozdobami. Potom už na okno len sviečku v tvare dreva, rozprávky, koláčiky a oddych.

Tradície nie sú pre každého. Vytvoriť si doma atmosféru exotiky je jednoduché s kolekciou China Girl od F&F Home. Slávnostný stôl bude vďaka netradičnému tanieru vyzerať ako na vlnách a namiesto klasických farieb Vianoc je možne dekorovať si domácnosť vo fialovej, tyrkysovej či žltej farbe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.