Modernizácia Auparku bude stáť 15,5 milióna eur

Aupark mall1. jpgRekonštrukcia bude zameraná na dizajn a architektúru centra. Jedným z jej hlavných cieľov je zlepšiť prirodzený pohyb a orientáciu návštevníkov centra, zlepšiť úroveň služieb a vytvoriť pozitívnu atmosféru a novú estetickú úroveň interiéru. Návštevníci ocenia viac svetla a ekologickejší prístup k spotrebe energie, ako aj nové oddychové zóny so štýlovým nábytkom.

    • Rekonštrukcia hlavného átria začala 5. januára a potrvá do konca júla 2015. Jej súčasťou je nový dizajn fontány s efektom vĺn, výmena podlahy a osvetlenia, a taktiež výmena schodov a jedného z výťahov za nové eskalátory. Tieto spolu s novým panoramatickým výťahom zlepšia vertikálnu mobilitu v centre. Významnou časťou rekonštrukcie všetkých spoločných priestorov centra je plánovaná výmena podlahy a stropu. Budú pridané nové kovové prvky, mramor a drevo.
    • Štýlovejšie výklady, ktoré budú ešte inšpiratívnejšie a pritiahnu pozornosť návštevníkov.
    •  Do oddychových zón a do food courtu bude umiestnený nový dizajnérsky nábytok.
    •  V rámci rekonštrukcie budú vynovené taktiež toalety, kde pribudne make-up kútik pre osvieženie dám a miesto na prebaľovanie bábätiek.Rekonštrukcia osvetlenia v celom centre prinesie trikrát viac svetla do interiéru. Nový inteligentný šetriaci systém bude riadiť nielen osvetlenie, ale aj eskalátory, čím sa spotreba energie v centre výrazne zefektívni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.